Хочу барабульки• 15 сентября 2024

Візьміть дитину в родину! Бачили плакати?

У нас по місту досить багато білбордів і плакатів з ось такою рекламою .
Мені хотілось би взяти дитину , можливо дорослу , але здорову . Але я боюсь . З чого починати .
Можливо є досвід ?
Колупалочка• 15 сентября 2024
Начать с того, что почитать негативный опыт тех, кто усыновлял. Если готовы к подобному, идите дальше, посещайте курсы усыновителей, собирайте документы

Нервогенератор• 15 сентября 2024
Знайомі взяли дитину, їм 40+
Дівчинка з Маріуполя сирота
Виїхали за кордон, все добре
Дівчинці було 9 років
жижифреймут• 15 сентября 2024
Зверніться до служби у справах дітей. Напишите заяву і будете збирати необхідний пакет документів, проходити медичний огляд. Після цього вас направлять на проходження курсів для кандидатів в усиновителі/ опікуни.
Я не в теме• 15 сентября 2024
Тут на свою родную е хватает ресурса, а то чужой. Я бы точно не решилась оглядываясь уже на опыт воспитания своих детей. Это мега тяжело
КаваЗМолоком• 15 сентября 2024
А можна обрати? Чи здорова
Бубль Гум)• 15 сентября 2024
Если у вас нет детей то берите, если есть я бы крепко задумалась смогу ли я поднять ещё одного ребенка и дать ему то что даю своему и хватит ли моих нервов в первую очередь.
Замороженная селедка• 15 сентября 2024
Ответ дляНервогенератор
Знайомі взяли дитину, їм 40+
Дівчинка з Маріуполя сирота
Виїхали за кордон, все добре
Дівчинці було 9 років
Врятувала татка)
Вся така шо куди там• 15 сентября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Так люди все разные. Я бы тоже не смогла чужего воспитать, я своих то частенько прибить хочу. А вот мой брат женился на девочке с ребенком, усыновил и воспитывает, норм ему.
автор Хочу барабульки • 15 сентября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
А можна обрати? Чи здорова
Ну звісно . Знайомитися ,

Коренная киевлянка• 15 сентября 2024
Можете меня усыновить. Я вполне самостоятельный, мне памперсы менять не нужно. Просто периодически деньги на карточку скидывайте. Куда номер карточки писать?
Харчовий тріль• 15 сентября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Врятувала татка)
Як людина, яка обізнана трохи з ситуацією, на жаль, так часто і є, що діти сироти стали засобом уникнення мобілізації. Спочатку колеги і не зрозуміли, що ж за хвиля бажаючих усиновити дітей...
Смячиком• 15 сентября 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Що поганого в тому, що усиновлюють?
Голова колгоспу• 15 сентября 2024
Удалено администрацией...
Марс атакует• 15 сентября 2024
Так давно уже беруть багато дітей в сім´ю 40 років - називається ’чоловік’ :)
Ответ дляХарчовий тріль
У мого чоловіка є відстрочка , тому нас цей варіант мало цікавить .
Просто у нас є можливість дати дитині гарні умови життя , гарну освіту , подорожі , щось таке.
ПушАпница• 15 сентября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Как смешно
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
І я про це думала . Не знаю навіть що відповісти
жижифреймут• 15 сентября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
А можна обрати? Чи здорова
Ви знайшли дитину з якою хочете познайомитися- вам дають направлення на знайомство з дитиною. Ви спілкуєтесь та маєте 10 зустрічей. І так, ви можете пройти незалежний медичний огляд дитинці.
Кумедна• 15 сентября 2024
Ответ дляЯ не в теме
А я би взяла, в нас з чоловіком 1 дитина, аутизм, 2 по віку не встигає і є ризики, а так хотілося б ще дитину.

Сусідка знизу• 15 сентября 2024
Ответ дляХочу барабульки
Вы хотите беспроблемного ребёнка. А так не будет
Ответ дляСусідка знизу
А ви звідки знаєте ?
Г@Л@В@ломка• 15 сентября 2024
Ответ дляБубль Гум)
Если нет детей то конечно не берите. Такой геморрой от поднятия тяжести нафиг нужен. А тянуть придётся постоянно.
Мусик Пусик• 15 сентября 2024
Ото у вас проблем нет в жизни
Голова колгоспу• 15 сентября 2024
Ответ дляХочу барабульки
Вот и подумайте еще много раз и очень крепко.
Можете испортить жизнь себе, своему родному ребенку. Ждите внуков, там и оторветесь.
Сусідка знизу• 15 сентября 2024
Ответ дляХочу барабульки
А ви звідки знаєте ?
Потому что вы это озвучили. Вы хотите здорового.
Помимо физического здоровья может быть ещё миллион проблем.
Это я вам говорю как человек, в близком окружении которого вырос усыновленный здоровый ребёнок.
Выше верно написали: ’гены пальцем не сотрешь’
Кумедна• 15 сентября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Ото у вас проблем нет в жизни
А якщо дійсно самотньо і не має родичів,батьки повмирали, хочеться про когось піклуватися, сім´ю хочеться .
КаваЗМолоком• 15 сентября 2024
Ответ дляХочу барабульки
А ви звідки знаєте ?
Ви дивилися інстаграм дружини нашого ведучого, забула як звати, вони вже двох всиновили, вона там розписує багато, думаю можна і запитати щось чи якась може є спільнота
Не против• 15 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Зараз в війну багато діток лишилось без батьків
Не у всіх є родичі живі, або ті, хто візьме до себе.
Були нормальні родини і батьки у діток,і їх не стало. І щодня таких діток все більше.
Про них в основному і йде мова.
Гага Газу• 15 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
в мене батько кінчений алкаш, все життя пю до білочки, жила з ним до 11класу, я взагалі не вживаю алкоголь не палю, маю свій магазин одягу і чудову сімю

є така ще приказка ’У кривої яблуні, бувають смачні яблука’ тому не завжди гени можуть повпливати
Ответ дляНе против
Про них в основному і йде мова.
Як раз і я маю на увазі таких дітей .
А не про *погані* гени