Хочу барабульки• 15 сентября 2024
Візьміть дитину в родину! Бачили плакати?
У нас по місту досить багато білбордів і плакатів з ось такою рекламою .
Мені хотілось би взяти дитину , можливо дорослу , але здорову . Але я боюсь . З чого починати .
Можливо є досвід ?
Гага Газу• 15 сентября 2024
Ответ дляХочу барабульки
У мого чоловіка є відстрочка , тому нас цей варіант мало цікавить .
Просто у нас є можливість дати дитині гарні умови життя , гарну освіту , подорожі , щось таке.
автор, я знаю сімю яка всиновила хлопчика, правда йому було пару місяців, чесно настільки він виріс позитивних і як людина дуже хороша, щоб всім бажала б таких дітей
він не знає що всиновлений
Дикая Роза• 15 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Ну от як зі мною би щось сталося, не знайшлося би нікого, всі в окупації, тільки я і дитина.
жижифреймут• 15 сентября 2024
Ответ дляХочу барабульки
А ви звідки знаєте ?
Дітей сиріт, у яких загинули батьки - ви у інституційних закладах не знайдете. Будуть дітки, від яких відмовилися. Ми розуміємо які люди відмовляються від дітей( Маленьку дитину, так щоб була одна дитинка (без братиків і сестричок) знайти майже неможливо. Взагалі потрібні знайомі у ССД та інституційних закладах. Так значно простіше.
Ще є варіант бути наставником дитині, що позбавлена батьківського піклування. Але не всі інституційні заклади відкриті для цього, на жаль.
Доречі, наставник дуже крута штука, щоб з часом зрозуміти чи ви стали на вірну стежинку.
Не против• 15 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Щодо родичів
У мене є знайома. Чоловік загинув. Двоє дітей. З родичів не лишилось нікого. Батьків давно немає. Свекруха померла від онко, свекор сліпий.
Тобто якщо що з нею - дітей нікому взяти. Бо родичів немає.
В війну багато таких ситуацій
Сусідка знизу• 15 сентября 2024
Ответ дляХочу барабульки
Як раз і я маю на увазі таких дітей .
А не про *погані* гени
Вы сами не понимаете зачем вам это нужно. Не усвновляют детей только потому, что билборд душещипательный на глаза попался... вы понимаете это?
Сусідка знизу• 15 сентября 2024
Ответ дляДикая Роза
И ваши родные из окупации бы не приехали за ребёнком?
Хочу барабульки
• 15 сентября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Мені здається що одній хоча б дитині буде комфортніше жити зі мною ніж в дитячому будинку . Яка така думка основна
Дикая Роза• 15 сентября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Свекруха? І свекор? Не приїхали би. По перше вони вже старі, по друге не мають грошей таке коло давати через Європу. .
Сусідка знизу• 15 сентября 2024
Ответ дляХочу барабульки
Вы не поняли.
Вы понимаете зачем это ребенку. Но не понимаете зачем это лично вам.
Мотива для этого геморроя у вас нет.
Я не в теме• 15 сентября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Так люди все разные. Я бы тоже не смогла чужего воспитать, я своих то частенько прибить хочу. А вот мой брат женился на девочке с ребенком, усыновил и воспитывает, норм ему.
Ну это не совсем чужой ребенок, мама то у ребенка родная.
Я не в теме• 15 сентября 2024
Ответ дляКумедна
А я би взяла, в нас з чоловіком 1 дитина, аутизм, 2 по віку не встигає і є ризики, а так хотілося б ще дитину.
Я до того, що це мегавідповідалтно і треба чітку розуміти,чи витягнеш ти це. Я до 15 річчя дитини навіть не уявляла,який жах мене чекає попереду. І чесно я не витримкю, а якби то була чужа дитина, то навіть не уявляю
Сусідка знизу• 15 сентября 2024
Ответ дляДикая Роза
У вас нет мужа, родителей, сестер или братьев, сестер или братьев мужа,тёть, дядь, кумовей, близких друзей?
Вся така шо куди там• 15 сентября 2024
Ответ дляЯ не в теме
Для меня чужой, возможно, потому что я не была в подобной ситуации. Я для себя не рассматриваю мужчин с детьми, даже не начинаю общаться, боюсь, что не приму их детей.
Дикая Роза• 15 сентября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Нема. Батьки померли, куми і рідня чоловіка на раісі, друзі за кордоном і вони самі чайлдфрі.
Оцененная• 15 сентября 2024
А откуда у вас такое желание взять ребенка?
Я знаю 2 примера когда взяли детей с детского дома по причине того, что свои дети погибли, но деток брали в возрасте 12+ лет т.к. родители уже не молодые.
Детки здоровые,хорошие, но там людям это было очень нужно психологически.
Взять просто чтобы было не правильно, их же назад не вернуть. Ваше желание подлинное или жалость?
Харчовий тріль• 15 сентября 2024
Ответ дляХочу барабульки
Це добре, що рішееея усвідомлено приймається.
У мене є дуже позитивні приклади і дуже негативні. Сестра двоюрідна удочерила дівчику 20 років трму, все добре. Вони за рік неочікувано і свою народили. Колега всиновила двох Віл-позитивних хлопчиків, чудові діти, і мама у них неймовірна тепер.
Інша колега всиновила хлопчика-підлітка, при тому, що у них підліток свій був, років за 10 тільки встановили психіатричний діагноз. Все сумно... При тому, що батьки дуже класні і готові, як ніхто були до всиновлення.
Хочу барабульки
• 15 сентября 2024
Ответ дляОцененная
Я завжди любила дітей . Всіх і чужих і своїх .
Збрешу якщо відповім що немає жалю . Жалко , це правда . Але і морально і фізично у мене є сили і бажання виховувати дітей . Вік теж розглядаю 7-12 років .
Оцененная• 15 сентября 2024
Ответ дляХочу барабульки
Сходите в службу занимающуюся усыновлением, они вам расскажут все варианты.
Иногда можно взять под опеку ,а не усыновление.
Українська Мрія• 15 сентября 2024
Ответ дляХочу барабульки
Як раз і я маю на увазі таких дітей .
А не про *погані* гени
Такі діти мають офіційно бути сиротами. Багато загиблих під час війни мають статус зниклих безвісти. Доки факт іх смерті не доведуть, їх дітей встановити неможливо.
Marinamariana• 15 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
А вы замечали что у детей алкоголиков зачастую дети отличники или много добиваются в жизни??
Малинка• 15 сентября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Потому что вы это озвучили. Вы хотите здорового.
Помимо физического здоровья может быть ещё миллион проблем.
Это я вам говорю как человек, в близком окружении которого вырос усыновленный здоровый ребёнок.
Выше верно написали: ’гены пальцем не сотрешь’
Знаете, неправильно так говорить. Ситуации разные. Вот оказалось, что у соседей дочь усыновленная. Она знает. Замечательные отношения. Еще один пример, одноклассница. Ее мать так и не смогла полюбить. Совершенно нормальный человек, хороший, добрый, приятный - даже неловко как-то вот так рассуждать ведь... Еще один случай негативный ... Мы не можем знать, понимаете?
Оцененная• 15 сентября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Но можно взять под опеку, а через 3 года уже усыновить если надо( или через сколько там лет пропавших признают погибшими)
Marinamariana• 15 сентября 2024
Ответ дляКумедна
А зачем вам это нужно ?
Оцененная• 15 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Нет, не замечала.
У меня в школе медалистами и отличниками были дети из нормальных семей. Я не спорю, что где-то есть и такое как вы описали, но это всё же исключение,а не правило
Голова колгоспу• 15 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Не замечала
Кумедна• 15 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
А зачем вам это нужно ?
Якщо ви про це запитуєте то мені не має сенсу вам розповідати, хоча скажу, хочеться турбуватися про когось, хочеться чути дитячий сміх, дитячий голос, хочеться мати близьку людину, я не перша, хто хоче всиновити дитину, тому ваше питання якесь дивне.
Зубная фея• 15 сентября 2024
подруга привезла пожити до себе дівчинку додому з дитячого будинку давно ще. Мала серйозний намір на всиновлення, та, на жаль, пара тижнів разом продемонструвала їй, що ніяк жити з чужою дитиною вона не зможе. Хоча до того вона дуже приємно з дівчинкою спілкувалася на протязі року. Коли приїхала з таким висновком до директора, та, звичайно, як змогла вже, принизила її - пройшлася і щодо несерйозності\безвідповідальності, хоча це взагалі не так. Не розумію, як би склалося іхнє життя, якби не ця спроба, яка все показала зразу. Причому, дитині тоді все було подане, як просто поїздка в гості \подорож до іншого міста без яких-то там бесід про маму чи усиновлення
Оце фіфа• 15 сентября 2024
Автор,я теж серйозно думаю про всиновлення.
Чоловік категорично проти,в нього є 18 річний син від першого шлюбу.
В нас спільних дітей нема через мене (дві онкології в ремісії,боюся народжувати,щоб не було рецидиву). І я теж дуже часто думаю,що змогла би покращити життя дитині,яка втратила у війну батьків
Голова колгоспу• 15 сентября 2024
Ответ дляНе против
Зараз в війну багато діток лишилось без батьків
Не у всіх є родичі живі, або ті, хто візьме до себе.
Були нормальні родини і батьки у діток,і їх не стало. І щодня таких діток все більше.
Про них в основному і йде мова.
У таких детей в 90% случаев есть родня. Не сдают благополучные люди родную кровь в детдома. Есть крестные, есть друзья. Так чтоб умерли все-все самые родные , а остальным родным/друзьям пофиг это большая редкость.