Бюст Березуцкого• 15 сентября в 18:41
Ви добре готуєте?
Результат:
вже голосів:
92 (71.88%)
Дуже смачно.
26 (20.31%)
Не дуже.
10 (7.81%)
Взагалі не вмію/не готую.
ПуГоФФка• 15 сентября в 18:42
Апд. Все, побачила, відмітила
Де варіант ’Не знаю, бо не готую’?
Бюст Березуцкого
• 15 сентября в 18:44
Я приготувала не смачне м´ясо по французьки, що може бути легше, як взагалі можна зіпсувати таку просту страву?!Я рагуль.
Рогнеда Карповна• 15 сентября в 18:45
Ответ дляБюст Березуцкого
Если изначально кусок мяса был говняный, то как ни старайся, в итоге выйдет говно.
Трусиковед• 15 сентября в 18:45
Ответ дляБюст Березуцкого
А что не вкусного?
мадам Везувий• 15 сентября в 18:45
Ответ дляБюст Березуцкого
Та з ким не буває. А що з ним не так? Може то ви дуже критична до себе?
Рогнеда Карповна• 15 сентября в 18:46
Ответ дляLike-995b
Да. Даже не знаю как так, выходила замуж яйцо не умела пожарить
Для замужества с яйцами нужно что то уметь делать, и это не обязательно связано с кулинарией.
Советчица Года• 15 сентября в 18:46
Я готовлю очень вкусно,но совсем не люблю это занятие. Парадокс
Бибер-анонимер• 15 сентября в 18:46
Что-то отлично готовлю, что-то не получается, и я перестала упорствовать.
Бюст Березуцкого
• 15 сентября в 18:48
Ответ длямадам Везувий
Критична, мені рідко подобається моя їжа, мало солі, хоча все солила +майонез, і 300грм сиру натерла, сухе м´ясо, хоча і цибулі немало.
Непереможна• 15 сентября в 18:48
Ответ дляБюст Березуцкого
Не отчаивайтесь! Может мясо неудачное? Что именно невкусно вышло у Вас?
мадам Везувий• 15 сентября в 18:49
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну насправді мало хто дійсно його смачно готує. Мені воно зазвичай сухе, тому сама дуже рідко роблю. Не засмучуйтеся
Бюст Березуцкого
• 15 сентября в 18:50
Просто висновок, воно того не варте, час, сили, купа грошей і ще й не смачне, ще в протвінь мити і посуду купа, краще піцу замовити, чи салат порубати з омлетом.
Кумедний ґудзик• 15 сентября в 18:53
Ответ дляБюст Березуцкого
Готовьте чётко по рецепту. В ютубе полно хороших каналов.
Злива інформації• 15 сентября в 18:53
Ответ дляБюст Березуцкого
Я з вами. Теж не люблю готувати... Готую мінімум і в основному просту їжу
Ответ дляБюст Березуцкого
Почему вы сразу сдались? Кроме мяса по французски есть масса других блюд, зачем пиццу постоянно заказывать?)
Работать надо• 15 сентября в 18:57
Ответ дляБюст Березуцкого
Запросто. Перепекти і філейка буде жорстка.
мадам Везувий• 15 сентября в 18:58
Ответ дляБюст Березуцкого
Я робила куряче філе з ківі, ананасами і сиром. Так соковитіше виходить