Пенек Возмездия• 16 сентября 2024
Одеса, камера схову
Дівчата, підкажіть, будь ласка, чи працює камера схову в Одесі? Їдемо на відпочинок, забронювали квартиру, але заїзд о 14.00, а наш потяг прибуває о 9-ій. Не хочеться з валізами "подорожувати" містом. Можливо, Ви можете порадити ще якийсь варіант. Заздалегідь вдячна!
Пенек Возмездия
• 16 сентября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Конечно есть на вокзале как в любом другом городе
Дякую!
Попихтю та й годі• 16 сентября 2024
Есть на ЖД ,только не в внутри, а там не перроне отдельное здание есть. Стоит 80 грн чемодан. Рядом на привокзальной автостанции тоже 80 грн. Цена была актуальна на 27.08.
Пенек Возмездия
• 16 сентября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Дякую!