Амбасадор щастя• 16 сентября 2024
Заняття з англійської індивідуально чи в групі?
Репетитор для дитини. Є варіант, що буде приходити до неї в групу або індивідуально.
Добра всем!• 16 сентября 2024
Лично мне всегда нравилось в маленькой группе, 3-5 чел. Не люблю индивидуальные почему то, скучно
Пищалка• 16 сентября 2024
В мене син займається індивідуально. Тому що підтягують ’пробіли’ і гарно можна натренуватись говорити. В школі набагато вільніше став почуватись на уроках
Artur-3c92• 17 сентября 2024
Якщо хочете щоб дитина швидше вивчила англійську, то краще індивідуальні заняття.
Можу порадити гарну онлайн школу.