Не думаю, что все кто уехал заграницу имеют запас для аренды там квартиры( Как вы это сделали? Поделитесь своими историями
Я писала не про вас і не про украінців, які дійсно тікали під ракетами від ракет. Тільки таких як ви, мабуть була менша половина тоді. Я писала про тих ,хто під шумок і безкоштовно вирушив(не обов язково в переповнених поіздах), а на власних автомобілях, нажитих звичайно ’непосильним трудом’ та вражаючи ’бідних’ європейців, які такі автомобілі побачили тільки у ’бідних’ украінських біженців.
Зупка_цем• 20 сентября 2024
Всі заможні українці вже переїхали з Німеччини до Франції та Іспанії, знайома з такими
Зупка_цем• 20 сентября 2024
А по темі про Німеччину, скажу що так як там приймали мабуть не в одній країні так не приймали. І лікують, сусіду в 74 роки чотири операції безкоштовно зробили ще і таксі оплатили в післяопераційний період, коли їздив на перев´язки , я не знаю країни де ще є таке