Невидимка• Изменено 16 сентября 2024
А ви б розлучилися якби розлюбили?
Чи терпіти заради дітей? Мене відмовляють, а в нас і сексу немає, ні поцілунків, ні добрих слів, нічого. Гриземося постійно. Страшно, що двоє дітей. В мене квартира моя, зарплата 20000 тисяч. В чоловіка зарплата неофіційна, в кращому випадку буду отримувати на двох дітей з мінімалки( це він мені так сказав). Реально в нього 30 тисяч зарплата.Я кажу, а твердій валюті ж можна, він мені- а як я не зможу платити, як я буду жити. Я кажу, це ж твої діти, їм гроші, не мені. Після цього взагалі від нього відвернуло( А, вдома він тільки на вихідні або через вихідні
Результат:
вже голосів:
40 (70.18%)
Розлучатись
9 (15.79%)
Ні
8 (14.04%)
Почекати
МеняАЖтрусит• 16 сентября 2024
В принципі, і зараз від цього шлюбу Вам ніяких профітів. Тільки набридливий чоловік під боком
Русланка з гілки• 16 сентября 2024
Я бы да (и развелась была). Все эти отмазки про детей - просто для прикрытия.
МеняАЖтрусит• 16 сентября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Так вы подыщите пока к кому уходить
До кого? Автор в своєму житлі
Карма хамелеона• 16 сентября 2024
Залиште дітей чоловікові і платіть йому аліменти ,за свою свободу
Невидимка
• 16 сентября 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Ні, діти тільки зі мною
Мона_Лиса• 16 сентября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
До кого? Автор в своєму житлі
Образно, к мужчине
МеняАЖтрусит• 16 сентября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Образно, к мужчине
Вона тільки позбудеться цього геморою. Навіщо їй новий?
Мона_Лиса• 16 сентября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Для денежек)
Мона_Лиса• 16 сентября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
А новому чоловіку воно нащо?
Любовь, страсть
Пиу!Пиу!• 16 сентября 2024
Ответ дляНевидимка
Хто пише ні, чому? Цікаво почути вашу думку
Це важкий вибір, але краще вже не буде
Карма хамелеона• 16 сентября 2024
Ответ дляНевидимка
Ні, діти тільки зі мною
Сама не гам ,і тобі не дам, ви абюзерша яка виносить мозок
Вчителька з мікрорайону• 16 сентября 2024
Я развожусь когда влюбляюсь в другого. Если просто разлюбила - не развожусь .
Ответ дляНевидимка
Розвестися можна завжди встигнути ,а ось врятувати шлюб це важка праця , а більшість жінок ліниві та безвідповідальні ,гадають що на сусідній пальмі фрукти більші та багатші ,а потім життя робить їм облом.
Незламна Україна• 16 сентября 2024
Муж материально сейчас помогает? А дети какого возраста?
Автор, я зарабатывала больше вас, 1тыс евро, муж намного больше. А сын подросток был и я не стала его лишать дома и семьи, с мужем мы жили мирно, не ругались и внешне все ок, сын не догадывался. И решилась уйти, когда сын поступил в универ и съехал в свою квартиру.
Но конечно, если жизнь вместе ужасна, то чего и думать, выгоняйте козла.
Кидстаффовка• 16 сентября 2024
Якщо готові, що матеріальний стан стане в два рази нижче, то можна розлучатися. Ви готові?
Мишка-шалунишка• 16 сентября 2024
У вас питання не зовсім коректне. Я під час шлюбу закохувалася 3 ради, але це просто метрики,та чоловік забезпечує, займається побутом, дітьми, це ж не причина, щоб розлучатися кожного разу
МеняАЖтрусит• 16 сентября 2024
Ответ дляМасіус
Порятунок шлюбу має цікавити обох партнерів, а не тільки дружину. Чоловікові начхати на шлюб.
Конфиденциальность• 16 сентября 2024
В любом случае нужно официально подавать на алименты через суд. Даже если з/п неофициальная, всё равно вычтут по закону
Брюлик в стразах• 16 сентября 2024
Ответ дляНевидимка
Бо треба реально дивитися на речі. Які у вас орієнтири? Вам буде важливо щоб новий чоловік ладнав з вашими дітьми, чи головне щоб вам підходив? Як сильно ви сповнені позитивом, розумом чи чарівністю, щоб зацікавити гідного чоловіка? Яка ви господарка: сумлінна чи білі ручки? Очевидно, що бути без чоловіка з 2 дітьми набагато важче, ніж разом їх піднімати. Я мову про секс, його просто не буде. Ну і вік має вирішальне значення.
Рекламама• 16 сентября 2024
Це ви нам сварку свою розповідаєте, чи завжди у вас таке твориться?
Якщо так, то розлучилася б. Якщо б просто розлюбила, то ні, бо крім закоханості є ще дружба, близькість, опора, підтримка, повага.
Брюлик в стразах• 17 сентября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Любовь, страсть
Пристрасть будь-який чоловік знайде у більш легкому варіанті
Невидимка
• 17 сентября 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Та йому діти непотрібні