Така бойова Я• 17 сентября 2024
біженці з України «є надбанням, а не тягарем»
За 2024 рік українські біженці принесли Чехії більше грошей, ніж країна витратила на їхню підтримку.
Так, дохід від українців за перше півріччя поточного року склав понад €175 млн. У чеському Міністерстві праці вказують, що біженці з України «є надбанням, а не тягарем»
Железобетон• 17 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
Нормальні платники,не наговорюйте
В Україні якби прижучити всю корупцію зверху донизу, то жили краще за будь-яку Чехію, для цього все в країні було. Але країну спочатку незалежності грабували й грабують далі, тому тут виживають як вміють
Так ’нормальні платники’ і грабували. Чи у нас тільки депутати корупціонери?
Фантазерша• 17 сентября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Может потому,что раша на нас напала?
Тому й напала, бо вибрали ось таке. Тепер маємо, що маємо...
Свекруховна• 17 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
60.000 фірм в Польщі відрили українці після початку війни повномасштабної ви все про заводи пишіть :)
Хто з грошима їхав, ті відкрили
Коли мамка підхватила двох малюків та одну сумку з підгузками, багато вона відкриє фірм в Польщі?
Ждушечка• 17 сентября 2024
Ответ дляБува і таке
Цю владу обрали не інопланетяни, а батьки і бабусі-дідусі цієї молоді, яка змушена покинути Україну.
нє,цю владу обрала як раз молодь, що голосує з 18 років, а не 70річна бабуся.
На границе• 17 сентября 2024
Ответ дляПолБатона
И недвига выше в 5 раз.Как и другое.
ну, не знаю. Тут я могу гораздо больше себе позволить из еды, одежды, поездок, чем могла дома. К сожалению...
ЗдесяЯ• 17 сентября 2024
Молодцы!
Все работают и в Чехии и в Польше,и в других странах, ни одного человека не знаю в той же Польше чтоб сидел и не работал, даже пенсионеры и студенты работают
Трутни остались только в Германии, им все как плохому танцору что то мешает работать
Ответ дляСамо_достаточная
Чоловіка в Києві вже обкрутила сусідка, він до вас вже не хоче
Моя сусідка два місяці тому забрала з моргу тіло чоловіка, який був з червня 22 в російському полоні з переламаними кістками, вирваними нігтями і вагою 60 кг, а в свідоцтві про смерть написано що помер від інфаркту. Так що жари вийшов огидний. Не через мене і мого чоловіка
Анти-анонім• 17 сентября 2024
Ответ дляЦикавенная
Ця війна вигідна всім, крім простих українців. Нашій владі так само, як і кацапи, і по вашій теорії, такі самі вороги, як Європа/США. Все, що я писала, це те, що ті, хто мали б в першу чергу відстоювати інтереси народу, боротись за свій народ, захищати перед тими ж ’партнерами’ виявились такими ж ворогами.
Ця війна не вигідна абсолютно нікому. Все, що вважається вам вигідою - то чисто ситуативне та другорядне. Не може може тотальне знищення активів бути вигідним.
Анти-анонім• 17 сентября 2024
Ответ дляMegan_22
Украина обеспечила поддержку людей, потерявших все?
Мужчины могут свободно ходить по улице на работу?
У детей, особенно мальчиков, есть будущее в стране? Или одна дорога - на войну?
Это как раз то, что обеспечивает наше государство, не надо перекидывать ответственность на других
А якби ви були державою, як би ви забезпечили воєнний потенціал країни, яка змушена захищатись від нападу, від знищення?
КротоТо• 17 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
Шью и там и там, в Украине чтоб нормально заработать спала по 5 часов, а тут гуляю
ви молодець
Анонимарик• 17 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
А ракети по енергетиці та людях хто запускає? А новий іранський мотлох закупили для чого?
Це робить зовнішній ворог і з ним все зрозуміло, а є ще внутрішній, який теж небезпечний і робить своїми діями для демографічної катастрофи не менш, ніж зовнішній.
ЗдесяЯ• 17 сентября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Так справа ж не тільки в тому, що всюди літає. Так, безпеку надати тут неможливо, але можна було б надати хоча б підтримку людям які лишили власні домівки. За кордоном підтримка є, а тут? Нещасні копійки ВПО і ті забрали давним давно. Я сама переселенка, влаштовувалась на роботу, було кілька дівчат з Донецької області. Двоє з них поїхали з часом додому разом з дітьми, бо просто не потягнули самостійно, хто був сміливіший - виїхали за кордон, хоча спочатку не збирались цього робити, хотіли жити в Україні. Мова про такі умови, а не про гарантування безпеки
Так, згодна з вами на 100%, ми ВПО, отримували копійки, які і ті забрали, виїхали закордон, дитина переможець олімпіад і медаліст вже вступила закордоном і додому не повернеться то вже 99%, бо нема куди, а рідна Україна ще посприяла щоб ми не лишалися у країні(
ЗдесяЯ• 17 сентября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Кем Вы работали в Украине и кем в Чехии?
Я працювала економістом в Україні і працюю економістом у Польщі
Библиотекарь• 17 сентября 2024
Ответ дляСвекруховна
Хто з грошима їхав, ті відкрили
Цей факт говорить про те що мантра про прибиральниць і заводи не відповідає дійсності
І друге - фірма - це робочі місця
Оце фіфа• 17 сентября 2024
Это во всех странах Европы.
Если бы они знали, что однажды приедет столько украинцев, они бы не пускали всех предыдущих сирийцев, африканцев и тд. Потому что теперь они не знают, что с ними делать. А наши люди учатся, работают и тд.
Анти-анонім• 17 сентября 2024
Ответ дляОце фіфа
Это во всех странах Европы.
А як би вони їх не пускали? Ось в ЮК вони просто на лодках прибувають тисячами і їх нормально так селять і годують, а потім на виплати. А в країни велика криза тим часом.
Вимагаю спілкування• 17 сентября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Мы лишили?Может раша лишила?
Тільки хотіла написати, неначе люди не через війну з рашкою повиїжджали.
Оце фіфа• 17 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Не знаю, придумали бы что-то.
Анти-анонім• 17 сентября 2024
Ответ дляОце фіфа
Не знаю, придумали бы что-то.
Політики зараз ну дуже мякотілі та толерантні.
Вимагаю спілкування• 17 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
Официальная работа в Чехии в большинстве регламентирована нормами, оплатами отпусков праздников больничных, бонусами, переработки по желанию, вспомогательная техника и тд. Я лично отдыхаю на работе после Украины. Они ценят человеческий ресурс, что в итоге выгоднее стране, а у нас работа до упаду
Робота на виробництві в Чехії легка ? Та там вмерти можна, особливо якщо ти все життя пропрацював в офісі , а вимушений працювати фізично. А нічні зміни, на більшості виробництв, теж комфортно ? Я працювала 1,5 роки , знаю що це таке. І мову знаю, і диплом є, але на роботу, офісну не хочуть брати іноземців (.
Бува і таке• 17 сентября 2024
Ответ дляЦикавенная
А чому ’виявилися’, якщо вони прийшли до влади саме з метою знищення українців, а не відстоювання їх інтересів.
Те окозамилювання, яким була передвиборча кампанія, просто допомогло їм прийти до влади.
Ворую вкусняшки• 17 сентября 2024
я тут отдыхаю, исчез груз-что будет дальше и страх. Все продали в Украине . Возвращаться не будем. 4 детей. Двое уже в универах
Ворую вкусняшки• 17 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
...про перетікання активів забули?
Вона дуже вигідна. Украіна чемпіон по люксовим авто
Ворую вкусняшки• 17 сентября 2024
Ответ дляАнонимарик
З нашої родини виїхало 23 з 25 людей. вже з кінцями
Бува і таке• 17 сентября 2024
Ответ дляЖдушечка
Зуб даєте?))
Чу Ча• 17 сентября 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Это только поляки блокаду нашим устраивали
Міністр екоміки Польщі коментував,що ця блокада більше економічно невигідно полякам,чим українцям.
Але ж вуха Москви стирчать в тих ’ організаторів’
Чу Ча• 17 сентября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Мы лишили?Может раша лишила?
Нажаль, українська влада теж наприймала купу законів,які спонукатимуть молодь залишитися не в Україні (
Бува і таке• 17 сентября 2024
Ответ дляЧу Ча
Чи не на руку це нашим ’партнерам’, які он не можуть натішитися українцям?
Чу Ча• 17 сентября 2024
Ответ дляБува і таке
Все може бути.