Така бойова Я• 17 сентября в 08:30
біженці з України «є надбанням, а не тягарем»
За 2024 рік українські біженці принесли Чехії більше грошей, ніж країна витратила на їхню підтримку.
Так, дохід від українців за перше півріччя поточного року склав понад €175 млн. У чеському Міністерстві праці вказують, що біженці з України «є надбанням, а не тягарем»
Мальчижка• 17 сентября в 21:01
Ответ дляЛаскове телятко
minijob Германия (8ч раз\нед) - 400 евро\мес - месячная зарплата учителя или медсестры дома , при этом страховка мед-ая уже оплачена работодателем. Родственница здесь же работает на полную ставку в булочной - 2800 чистыми. Подруга работает после В2 в офисе - 3300 чистыми. Налоги +\- 40%
наверное, выгодные, все же, кто после курсов работает на 100% ставку
2800 чистими?) що за булочна така чи вона працює керівником мережі?
Куда ж без меня• 17 сентября в 21:20
Ответ дляСкумбріяП8
Это правда. Украинцы - это поток долларов и евро заработанных не в Чехии, но в Чехии потраченных. Вот и +
о, у а ля тетьох з’явилась нова казочка-теребонька))))
Куда ж без меня• 17 сентября в 21:22
Ответ дляВаша прЭлесть
Мы лишили?Может раша лишила?
недолуга влада похлєще москалів старається
Куда ж без меня• 17 сентября в 21:29
Ответ дляБува і таке
А чому ’виявилися’, якщо вони прийшли до влади саме з метою знищення українців, а не відстоювання їх інтересів.
Те окозамилювання, яким була передвиборча кампанія, просто допомогло їм прийти до влади.
грузинський сценарій...
Куда ж без меня• 17 сентября в 21:32
Ответ дляфан L.O.S.T.
А меня в Чехии обманули дважды. Не дали полной суммы оплаты. И языка я не знала чтобы пожаловаться.
хто обманув? Сказали ’А’, то кажіть і ’Б’. Їхали працювати через нашого посередника?
ReintTycha• 17 сентября в 21:42
Лише для України - ми тягар.
ВС, а нам підіймають тарифи.Податки.
В Польщі за два місяці-1700 гривень за електрику, в яУкраїні- 2590. Норм так. В Польщі повертають податки за рік , коли неповнолітні дитина. В Україні- нІма такого.
В Польщі щовівторка за 12 злотих можна отримати нормальний набір продуктів . В Україні- продають усе, навіть гниле мясо
ВС, а нам підіймають тарифи.Податки.
фан L.O.S.T.• 17 сентября в 21:50
Ответ дляКуда ж без меня
Нет, выехала от войны. И там по месту искала работу. Помогал хозяин. Потому что я ничего на чешском не понимала.
Кицюююня• 17 сентября в 22:27
Ответ дляСлобожаночка
Также думаю, к примеру жена с детьми в Чехии, папа воюет, с его денег и живут. Не все, но таких достаточно
А зарплаты воюющего папы хватает на жизнь в Европе маме с детьми??? Фантастика какая-то
жар-птица Нюра• 17 сентября в 23:34
Ответ дляСкумбріяП8
Ещё раз: прибыль государства, а не отдельного человека от перекладывания денег из кармана в карман - это созданный прибавочный продукт, добыча полезных ископаемых или с/х.
Кофейня и парикмахерская - это не налогоплательщики
А що це? Це люди які самі собі створили робоче місце, самі собі платять зарплату + налог країні за те що самі собі все організували
Ответ дляСкумбріяП8
Так смешно читать...
Налоги платят корпорации-они создают прибавочный продукт. Ручной труд уже никому не интересен
А украинцы везут деньги из Украины в Чехию. Отсюда и плюс в доходах.
Это не заработанные деньги в Чехии- а введённые и потраченные.
Если бы украинцы зарабатывали только в Чехии- то это никак в + бы не пошло
До речі, ви праві. Дійсно, багато хто дистаційно працює на українських роботах, ті ж самі аліменти, продаж квартир, машин-це все йде на украінські картки, гроші з яких йдуть в економіку іншої країни.
Але люди мають розпоряджатися як хочуть, звісно.
ЦібаФу• 18 сентября в 01:38
Ответ дляфан L.O.S.T.
А мне не хватало. ЗП на заводе 20 тыс , квартира 15. У меня ребенок. Ну 5 ещё давали, а перспективы я не видела. Уехали.
У меня зарпалата около 30 тыс, дочки стипендия всего около 100 т за год, подработка 4 т в месяц, квартира 16 тыс с комунплкой. Перспективы пенсия тут, это 5 лет отчислений для минимальной, дальше растет
ЦібаФу• 18 сентября в 01:39
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я работаю официально напрямую в чешской фирме
ЦібаФу• 18 сентября в 01:40
Ответ дляКарусель-весель
Прям реклама. Странно, у меня все кроме врачей, пашут теряя здоровье в Чехии
Если на наши агентуры, то там да, выжимают по полной
ЦібаФу• 18 сентября в 01:41
Ответ дляНастасья Пицун
Среди моих многочисленных знакомых в Чехии, только две мамы деток не работают.
Даже те, кто в Украине вышел на пенсию, нашли работу. Правда работа гораздо хуже, чем была у них дома. Но выбор небольшой. И главное, со временем работающим можно будет подать на визу длительного пребывания.
Да, тоже собираемся на нее подавать
ЦібаФу• 18 сентября в 01:42
Ответ дляВимагаю спілкування
Робота на виробництві в Чехії легка ? Та там вмерти можна, особливо якщо ти все життя пропрацював в офісі , а вимушений працювати фізично. А нічні зміни, на більшості виробництв, теж комфортно ? Я працювала 1,5 роки , знаю що це таке. І мову знаю, і диплом є, але на роботу, офісну не хочуть брати іноземців (.
Я шила и в Украине. Это было очень тяжело, чтоб нормально заработать . Тут я отдыхаю на работе после этого, и этот труд здесь очень ценится
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Не брешіть, кацапи не експортують зерно в ЄС.
А українське висипали, бо українці обвалили ціни на ринку зернових з 400 євро за тонну пшениці до 190 євро, і на відміну від європейських виробників були звільнені від сплати митних платежів, що водночас зробило європейське зерно неконкурентроспрможним
Українці мали зерно везти транзитом через ЄС, а насправді продавали в Європу. Ось саме за це і виходили польські фермери, які постраждали найбільше.
Фільтруйте базар, шановна, хто вас тільки виховував. І раша прекрасно експортує куди схоче своє зерно і наше, яке вкрала.
Карусель-весель• 18 сентября в 08:01
Ответ дляЦібаФу
Даже если без агентуры
ПотеряласЯ Я...• 18 сентября в 08:25
Ответ дляasjaua
Базарить і ботать по фєнє - не моє, так за залиште вашу ’цінну думку’ собі.
Статистика все знає, в тому числі і обсяги експорту зерна в ЄС. Минулого року 70% пшениці м´яких сортів в ЄС було експортовано з України. раша експортує зернові геть в інші країни. Але звідки про це знати місцевим експерДкам?
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Дивно що адвокатка кацапів фєні не знає)
В рот не ложи• 09 октября в 06:17
Ответ дляReintTycha
Лише для України - ми тягар.
ВС, а нам підіймають тарифи.Податки.
Это где по вторникам за 12 зл?
В рот не ложи• 09 октября в 06:18
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так кинули наши посредники?
Рву и мечу• 01 ноября в 05:24
Вах, а як я тут писала що наші заробітчани приносили в бюджет України більше ніж працюючі в Україні, то мені наліпили 20 мордоляпів і розповідали які вони трутні. А виявляється що хватило лише закордон виїхати і там витрачати гроші зароблені в Україні щоб їхній вклад оцінили.