da1i• 17 сентября 2024

Де в Києві купити сироватку, окрім ринків і бабусь.

Я маломобільна, а чоловіку потрібно після роботи купити. Де можна купити після 18.00 в магазині? Потрібна для компресів.
Zelenkа• 17 сентября 2024
Є в Сільпо, 20 грн літр в пляшках
Кракадэ• 17 сентября 2024
купите в след раз у бабок молоко и через пару дней оно скиснет - сделаете творог и будет много сыроватки для компрессов
автор da1i • 17 сентября 2024
В следующий раз - в суботу. А в мене отек вже 3-й тиждень після перелому. Хотіла раніше. Але в темі все написано - сьогодні і не у бабок. Бо поки скисне - то вже пройде 10 днів (до суботи +2-3 дні)
автор da1i • 17 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Є в Сільпо, 20 грн літр в пляшках
Дякую. Бо в нас лише АТБ, СІльпо і Новус. В АТБ немає на сайті.
Zelenkа• 17 сентября 2024
Ответ дляda1i
Здається, у тому відділі, де крафтові всі оті сири.
автор da1i • 17 сентября 2024
Дякую, навіть і не подумала б за нього.
Zelenkа• 17 сентября 2024
Ответ дляda1i
Дякую, навіть і не подумала б за нього.
Я люблю пити сироватку, а до цього брала зі смаками. А одного разу ввела в додатку, щоб закинути, а там є і звичайна. Щось чи 23 чи 22 гривні літр.
Жирафовое варьенье• 17 сентября 2024
Ответ дляda1i
Оно же вонять будет.. А мазь не проще?
Мой завтрак• 17 сентября 2024
Ответ дляda1i
В новусі була.
Купувала літом на млинці
Кракадэ• 17 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Є в Сільпо, 20 грн літр в пляшках
кошмариус - 5 грн литр Агромолы Харьков Горы ее- я люблю просто пить!
Кракадэ• 17 сентября 2024
Ответ дляda1i
пещерные люди - есть масса мазей от отеков при переломах - самое дешевое и быстрое - меновазин на спирту за 20 грн и не будете вонять той сыроваткой и вообще первый раз такую дичь слышу -
Zelenkа• 17 сентября 2024
Ответ дляКракадэ
Це торгова марка? Я просто взагалі знайшла випадково, беру на базарі, коли купую свіже сало і сметану. Ідеально для мікрофлори, без всяких актімелів.
Кракадэ• 17 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
вы в Харькове?
Гола з конопель• 17 сентября 2024
Кефир нагреть до 45градусов, короче чтоб окунув палец чуть горячо было. И подождать . Сыворотка отделится от сгустка.
Zelenkа• 17 сентября 2024
Ответ дляКракадэ
вы в Харькове?
Неа, в Київській області
Lilian-nochka• 17 сентября 2024
У бабок которые молоко продают..но еще не слышала,чтоб ней что то лечили
Кракадэ• 17 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
помидоры только - моя мама поливала - но у нас она была 3 грн за литр теперь 5 - то можно хоть ванну принять
Кракадэ• 17 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Неа, в Київській області
жаль - но многие заказывают и отправляют именно продукцию нашего Агромола по Украине
Запароленое одеяло• 17 сентября 2024
Ответ дляda1i
Иногда и в АТБ есть, покупала не раз.
Булькаю• 17 сентября 2024
Я у Форі купувала, але вона рідко тут буває. Або просто її не бачу, бо не шукаю.