Цікавий писочок• 17 сентября 2024
Bild control - сильно впав рейтинг новобудови
Купляли перед війною квартиру, вкладались в котлован. Будинки маленькі, по 5 поверхів і на один під’їзд. Перед війною на сайті Bild control у новобудови був високий рейтинг, 185 і зелений щит. Потім з війною почав різко падати. Будівництво стояло, потім відновилось по всьому ЖК. Наш будинок стояв півтора року. Зараз його закінчили, багато інших будинків на территоріі будують. Прям активно і масово. А рейтинг все нижче. Уже червоний щит і рейтинг 93. Як думаєте, чому так?
Мавка• 17 сентября 2024
Яка різниця до того рейтингу. Головне - документи на руках на задану квартиру. Ніколи ціна квадрата від рейтингу не залежила
Скользкая• 17 сентября 2024
Посмотрела ЖК, в котором купила дом и тот ЖК, где сейчас снимаю. На вашем сайте очень неактуальная информация. Вряд ли и рейтинг имеет какое-то значение.
Ниф_ниф• 17 сентября 2024
Если затягивается строительство и ввод в эксплуатацию, присвоение адреса, выдача документов на жилье, то, конечно, рейтинг будет падать.