Упругая попка• 17 сентября в 10:06
Що робити з власницею квартири?
Орендували житло на час війни в передмісті Києва, власниця виїхала закордон, залишила купу своїх речей, наголошувала щоб всім користувалися, але ми загалом нічого не брали, є все своє.
Зараз повернулася, чоловік повернув їй ключі, все було ок, подякувала що дещо поремонтувал и. Сьогодні вона почала дзвонити мені, говорити що я злодійка, вкрала рушники; вішалки, спалила духовку і тд. Кричить, матюкається, погрожує йти до наших родичів, пише, дзвонить....
От що з нею робити?
Сказала що куплю їй вішаки, каже ні, поверни мої. Як, якщо я їх не брала?
Чоловік пропонує дати їй гроші, щоб купила вона що вона вважає що ми зіпсували/вкрали.
Але ж тоді вона може безкінечно щось придумувати і просити гроші....
Досвіду зйому житла немає, містечко невелике... не знаю як правильно вчинити...
От що з нею робити?
Латвийские_Номера• 17 сентября в 10:10
Вас пустили пожити, а ви вирішили все перекромсати під себе.
Я б вас вигнала зразу ж.
Запам´ятайте, шо не ваше чіпати неможна.
Жах
Вибратись і драконити людину
Я б вас вигнала зразу ж.
Жах
Вибратись і драконити людину
Пополняю_Карму• 17 сентября в 10:11
нехай наведе порядок в голові і в своїх речах , може вішаки і знайдуться
ви боєтесь погроз щодо родичів? я б додала в чорний список, а родичів попередила про неадекватність
Скляна миша• 17 сентября в 10:10
Дивна вона. Я також виїхала,в моїй квартирі живе племінниця з чоловіком. Вивезла частину речей до моєї мами, якісь залишились. Але якщо щось і зламається, пропаде,я готова до цього. Да і не знадобилось воно все вже 2 поки, отже не таке ц потрібне, просто викинути жалко.
Так і скажіть їй, що ви за її речі відповідальності не несете, це було її рішення їх залишити.
Ви за квартиру платили? Комуналку?
Пишу, не читаю• 17 сентября в 10:11
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я б вас вигнала зразу ж.
Жах
Вибратись і драконити людину
Я б вас вигнала зразу ж.
Жах
Вибратись і драконити людину
Люди читают ягодицами....
Поддакиваю иногДА• 17 сентября в 10:12
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я б вас вигнала зразу ж.
Жах
Вибратись і драконити людину
Я б вас вигнала зразу ж.
Жах
Вибратись і драконити людину
Ви читали старпост?
Рожайтретьего• 17 сентября в 10:12
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я б вас вигнала зразу ж.
Жах
Вибратись і драконити людину
Я б вас вигнала зразу ж.
Жах
Вибратись і драконити людину
Ви забули пігулки зранку прийняти
Упругая попка
• 17 сентября в 10:12
Ответ дляСкляна миша
Ви за квартиру платили? Комуналку?
ну звісно що платили за все, чоловік поремонтував їй карниз, замінив на її прохання лічильники, полагодив проводку.
Здали квартиру чисту.
Мальдивирую• 17 сентября в 10:13
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я б вас вигнала зразу ж.
Жах
Вибратись і драконити людину
Я б вас вигнала зразу ж.
Жах
Вибратись і драконити людину
Хозяйка, ты?
Викасикрет• 17 сентября в 10:15
Рушники та вішаки дрібниці, а ось побутові прилади дорогі. Що з духовкою? Чи вона була вже не дуже?
Ms. Сама прямота• 17 сентября в 10:14
Ответ дляУпругая попка
Здали квартиру чисту.
Тогда непонятно откуда у вас чувство вины, если вы ничего не брали и не ломали? Это только ее слова против ваших слов.
Упругая попка
• 17 сентября в 10:14
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ви читали старпост?
мабуть ні)
нічого під себе не переробляли.
лише деякі її речі переклали у шафу на балконі, про що їй сказали.
нічого під себе не переробляли.
Рожайтретьего• 17 сентября в 10:14
Ответ дляУпругая попка
Здали квартиру чисту.
З такими хворими потрібно розмовляти їхньою ж мовою. Спокійно напишіть їй повідомлення, що якщо вона не зупиниться, то з метою захисту власної честі та репутації ви змушені будете звернутися до суду, а також розповсюдите всі її прокльони в соціальних мережах
Дама_из_рекламы• 17 сентября в 10:18
Думаю, з духовкою все ж все не так чисто…
Вішалки, рушники - фігня. Знайдуться або і нові купити не проблема
Упругая попка
• 17 сентября в 10:17
Ответ дляВикасикрет
та нічого з духовкою.
я не розумію що значить спалити духовку...
плита була старенька, зовні навіть ржава дещо...
перед виїздом помили та і все.
Апофиозная• 17 сентября в 10:18
Ответ дляМальдивирую
Послать нах
Это была моя первая мысль когда я прочитала.
Дама_из_рекламы• 17 сентября в 10:19
Ответ дляУпругая попка
та нічого з духовкою.
перед виїздом помили та і все.
Спалити - це мабуть значить, що щось там текло, прилипло, а потім нагоріло. Попросіть у неї фото, щоб побачити, що згоріло . І нам заодно покажете)
Упругая попка
• 17 сентября в 10:20
Ответ дляMs. Сама прямота
це не почуття вини.
але містечко не велике, тут живуть свекри, вони чутливі до такого.
не хочу щоб дійшло до них, що їх дітей називають злодіями і скандал поруч.
або щоб чіпали родичів.
Злюка бобер• 17 сентября в 10:21
Сказала бы, что вы жили у нашей, но город другой...
въехали, обсудили все нюансы, говорит - квартира бабушкина, вещи древние, выносите все нафиг оно мне не надо. Про разговоре присутствовала моя мама, подруга этой дамы. Мы при ней выносили хлам, звали друзей мужа в помощь. Прошло пару месяцев, она стала приходить и намекать, что аренда низкая (она сама сумму предложила) и надо бы в счет аренды трубы поменять, окна, ремонт сделать. Нас хватило на 8 месяцев, уехали. И тут ее прорвало - она требовала старый столик дорогой как память, который мы с ее согласия и при ней выбросили и какой-то удлинитель))). Она просчитала сумму того, что мы не сделали (окна, трубы, ремонт и еще кучу всего) и стала требовать уже деньгами. Шантажировала тем, что маме позвонит и расскажет (у мамы слабое сердце). Эта тварь позвонила маме и наговорила такого, что дошло до скорой. Итог - эта дура заблокирована, мама ее послала, семьи живут на одной улице и даже не здороваются.
Апофиозная• 17 сентября в 10:22
Ответ дляПишу, не читаю
Люди читают ягодицами....
Как красиво вы написали без буквы Ж
Упругая попка
• 17 сентября в 10:25
Ответ дляЗлюка бобер
так, схоже
теж хвилююсь щоб родичів не чіпала
Упругая попка
• 17 сентября в 10:25
Ответ дляТоскующая
Старая хозяйка? может деменция?
стара
років 70-72
Тоскующая• 17 сентября в 10:26
Ответ дляУпругая попка
стара
років 70-72
Это оно. Блокируйте ее
Злюка бобер• 17 сентября в 10:26
Ответ дляУпругая попка
так, схоже
теж хвилююсь щоб родичів не чіпала
К сожалению такие люди все равно дойдут до родни и могут разносить сплетни. Приготовьтесь к этому морально
Та никада в жизни• 17 сентября в 10:31
Чтобы никто ничего не придумывал, встречаетесь с хозяйкой в квартире. Она показывает вам духовку и выдвигает претензии. Вы слушаете, если действительно испортили духовку решаете вопрос о компенсации. Вешалки и полотенца то такое, может вы их убрали, она просто не нашла . Ну и цена вешалок не такая как у духовки.
После того как вы все выясните подписываете бумагу,что хозяйка квартиру приняла и претензий не имеет.