Гола з конопель• 17 сентября 2024

Аврора, не взяли на роботу

Не взяли на роботу, навіть не сказали чому, яка причина. Зате заходжу в Аврору, а там реклама звучить, що шукають продавця консультанта.. смішно стає..вічно шукають продавців
Ніка Найз• 17 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
Ні, не всіх..ну хоча б сказали, якого милого мене не взяли..вчитися хотіла, не лінива, дитину з мамою залишала б, ВПО, компенсацію б отримували...вообщєм, долари...проспали таке сонечко, як я..тепер у них текучка до сих пір
Они не обязаны это объяснять!

Вкуси мене• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Продавщица должна быть красивой, а не пугать клиентов!
Вежливой.. часто захожу, девочки вежливые самых разных возрастов.. и персонал набирают постоянно. А когда новые магазины открывают, то срочно набирают.. я с руководителем однажды общалась..
Natalia505• 17 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
В Три Д сходіть. Мені дівчата пропонували. Я не молода і не модель.
Ніка Найз• 17 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Может в Авроре ограничения по весу а?
Natalia505• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Может в Авроре ограничения по весу а?
А до чого тут вага?
автор Гола з конопель • 17 сентября 2024
Ответ дляЖена сантехника
это истерическое. еще с утра вы мечтали, что вас возьмут, а вот не взяли. и теперь вам аж так смешно, шо капец. лучше бы попытались блать обратную связь там, где вам отказывают
Я не мріяла, це по перше. У мене були варіанти ще. Просто знаючи, яка там текучка, вони відмовляють людям. Знаючи, що можуть мати вигоду.
Ніка Найз• 17 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
А до чого тут вага?
Вдруг фигура не понравилась на собеседовании?

Natalia505• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Я зв´язку не бачу. В нас і пухкенькі працюють.
Ответ дляВкуси мене
Странно, что не взяли.. у них масса магазинов. Может в другой магазин зайти? Мда... Вы через магазин искали или через центральный офис?
Через магазин.
Ніка Найз• 17 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Я про частный случай автора.
Ответ дляЯ вся ваша
Так чем вы им не понравились? Внешностью, поведением или чем?
Не сказали.
Natalia505• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Я про частный случай автора.
Я думаю не в цьому справа, це вже якісь особисті примхи, того хто приймає на роботу.
Natalia505• 17 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
Не сказали.
Забийте...все на краще.
Ніка Найз• 17 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
может..как вариант
Ответ дляКоролева спама
І одразу зрозуміло, чому вас не взяли.
Чому?
Ніка Найз• 17 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Забийте...все на краще.
Ну тогда только охранником в СБУ!
Королева спама• 17 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Якщо вони потребують працівників, так. На випробний термін всіх, без винятку. Але не зацікавлені.
Не зацікавлені брати на випробувальний термін як раз. Який в цьому сенс? Тут і немає поняття випробувальний термін. Прийшов і працюєш. Всьому в процесі вчать, звичайно.
Natalia505• 17 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Ну тогда только охранником в СБУ!
я б слідчим пішла, в правоохоронні органи але вчитись вже запізно.
Natalia505• 17 сентября 2024
Ответ дляКоролева спама
Сенс є брати всіх, якщо людина розчарується, брати інших. Таке буває.

Королева спама• 17 сентября 2024
Ответ дляВкуси мене
В любом случае, администратор на месте решает, брать или не брать. Через офис просто присылают на собеседование.
И администратору абсолютно все равно, ВПО или не ВПО.
Королева спама• 17 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Сенс взяти людину, яка буде працювати. І яка зможе це робити. А не два тижні гаяти час, щоб когось навчити, а потім знову шукати нову людину і знову вчити.
Natalia505• 17 сентября 2024
Ответ дляКоролева спама
Якщо людина захоче піти, ви її не зупините. В Аврорі вища освіта непотрібна, там ніякого складного навчання немає. І робота нескладна.
Королева спама• 17 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Але не всі можуть працювати. І вища освіта ні до чого.
Хтось фізично не тягне більшу частину дня на ногах. Хтось не вміє ввічливо розмовляти з покупцями. Хтось тупить на касі. Комусь просто ліньки. А хтось просто живе далеко. Хтось просто неприємний, з яким складно працювати.
Усюди проводять співбесіди і когось беруть, а когось ні. Аврора нічим не відрізняється від інших місць.
Volnat• 17 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
Я знаю, вже начиталася відгуків...але мене просто сміх розбирає
дивно, чого не взяли
Путающаяся• 17 сентября 2024
Ответ дляПолуничка
не пишіть такого. мене забанили на три дні за нейтральний коментар, що нічого толкового там не знайшла
вот пришла домой,только из авроры,скупилась на 560 грн. терка кухонная -99 грн, 4 маленьких сока по 9 грн, кошик для речей обьем 3 л-39 грн (взяла 2 шт), жидкое мыло, стиральный жидкий порошок, ручки-стырачки, семечки соленые по 17 грн (в АТБ сан саныч по 32 грн), и т.д.
Natalia505• 17 сентября 2024
Ответ дляКоролева спама
Ви мої слова доводите, тільки по своєму. Не всі хочуть і можуть працювати, навіть в Аврорі. Тому випробувальний термін має сенс. Але мені особисто, байдуже яка політика в цих магазинах. Мені не подобається дискримінація за віком, на підприємствах.
Путающаяся• 17 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
Ну які примхи, я лицем не сподобалася... Я потім їй так і сказала, цій, яка приймає на роботу..сказала: ’що, викинули мою заяву?’ Вона одразу ’ні, не я приймаю’ кажу ’не триндіть’
что у вас с лицом?
Я вся ваша• 17 сентября 2024
Ответ дляКоролева спама
В авроре особо вежливости не замечала, там не особо за этим следят.
Шмоточницаца• 17 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
Так така текучка...а я непоганий кандидат була. Так як могла працювати багато днів, проблем не було. Вони знають..
А до этого кем работали? Они никогда не возьмут человек, у которого в прошлом были хорошие должности с повышенной ответственностью. Они берут тех, кто не будет на работе носом крутить, качать права и учить других как вести бизнес. Обычно нна собеседовании они говорят: в духе «извините, вы слишком хороши для нас»
Natalia505• 17 сентября 2024
Ответ дляЯ вся ваша
В мене враження що там продавці окремо, покупці самі по собі.)) всі займаються власними справами.