ЯспАкойнаЯ• 17 сентября 2024
Вам важливі подарунки на ДН чи як вас привітають словами?
ЯспАкойнаЯ
• 17 сентября 2024
Ответ дляdulenok
от родных и близких важно, от других Хфиолетово
Подарунки ?
Блакитна устриця• 17 сентября 2024
От мужа подарки, на слова и поздравления он скупой. Не любит сам поздравлять и когда его поздравляют
От мамы и родственников слова
Ноунэйм• 17 сентября 2024
Мне не дарят подарков на ДР. Да и ждать их особо не от кого. А в этом году я попросила своих родных (с которыми живу) даже не поздравлять меня с днем рождения. Потому что была не в духе
Тишком нишком• 17 сентября 2024
Важливі від того кола, де ми обмінюємся ними. І саме подарунок, а не гроші. І не важливо скільки він коштує.
Коренная киевлянка• 17 сентября 2024
мне важно внимание. Если человек вспомнил обо мне и поздравил, то мне уже приятно. Среди близких мне людей есть те, кто умеет красиво говорить, а есть те, у кого поздравления получаются нелепые. И так же есть те, кто любит дарить какие-то вычурные подарки, а есть те, кто вообще не любит таким заниматься
Ананомчикус• 17 сентября 2024
От родных всё важно, а от остальных можно и на словах. Сама дарю, если хочу ,если есть настроение подарки знакомым. Родным обязательно что то дарю
Пік Антна• 17 сентября 2024
мені ідеально якби взагалі не вітали. я дуже не люблю оце все лицемірство від «любих родичів» які зʼявляються виключно в день народження і прям стільки всього бажають.
до подарунків взагалі байдужа, бо те що мені треба і хочеться можу і сама купити. а якусь дурню яка буде валятися мені не треба)
Ананомчикус• 18 сентября 2024
Ответ дляПік Антна
вы скорпион))?
ЯспАкойнаЯ
• 18 сентября 2024
Ответ дляПік Антна
Ну люди ж про вас згадують, має бути навпаки приємно. Але якщо дійсно, щось бажають від себе. А не просто вітають картинкою, то жах)))
mariykatq1• 11 октября 2024
Це справді залежить від людини: одні цінують матеріальні подарунки, а інші – увагу та теплі слова. На мій погляд, найкращий подарунок – це той, що залишає щось більше, ніж просто приємні спогади. Наприклад, нещодавно мені подарували книгу Роберта Гріна , це більше, ніж звичайний подарунок. Мені було дуже прємно. Це можливість для нових знань і роздумів, що залишаться з людиною надовго. Інколи варто дарувати щось, що відображає ваші теплі побажання не словами, а змістом, який триватиме роками.