Роздратована шкіра• 17 сентября 2024
Аспірин при вагітності
Добрий вечір! Скажіть будь ласка, хтось приймав Аспірин кардіо 100 при вагітності?
У мене вагітність 14 тижнів, звернулась до лікаря з періодичними виділенннями, УЗД норма, 1 скринінг норма, виявлені мутації гемостазу, які не мають клінічного значення, коагулограма норма, лише фібриноген підростає кожен місяць. В минулому 2 невдалі вагітності.
Лікар виписує Аспірин. + Приймаю Прогинорм у великій дозі (800) і Тівортін.
Скажіть будь ласка, хтось приймав Аспірин при вагітності? Не було кровотеч, наслідків прийому? Боюсь приймати.
Столічна штучка• 17 сентября 2024
Якщо у вас є покази, то в вашому випадку страшніше не приймати аспірин
рукиЖимолости• 17 сентября 2024
Аспірин не діє взагалі
🤷♀️
Вам треба слідкувати за фібртногеном
Здавайте хоч для себе частіше.
Ну у вагітних густіє кров, для вагітних інші норми.
🤷♀️
Вам треба слідкувати за фібртногеном
Здавайте хоч для себе частіше.
marishka1001• 17 сентября 2024
Я принимала даже по 150 аспирина кардио. Но назначали только после 20 недели. Может в вашем случае и раньше надо,это врач знает только. Кровотечений или ещё чего-то не было. Прогинорм тоже мой попутчик при двух беременностях