ЖивунаБагамах• 17 сентября 2024

У вас теж позабирали блокпости?

Обл центр на західній, всі блокпости прибрані. Це по всій Україні? А що змінилося? Новий закон? Комендантську теж зняли?
Распродажа СП• 17 сентября 2024
Ні. Поки їду 130км до батьків з дому, то 4шт проїжджаю

fishcka• 17 сентября 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
та вам вони і не потрібні, якщо ви не на кордоні
та ви шо, на західній самі жосткі блок пости, мене навіть оштрафували бо я не зупинилась а повільно повзла до них як звикла в Києві :)
_Alekssandra_• 17 сентября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
кацапня укр мову учит инфо выуживать
Конечно, информация про блокпосты тцк на Закарпатье- это же самое интересное для рашистов.
Графиня Шезвездицкая• 17 сентября 2024
В Одессе плюнуть некуда - везде ТЦК
fishcka• 17 сентября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А зачем они там вообще?
Кроме как отдыхающих отлавливать, смысла нет и не было.
це да, заглядали в машину дуже уважно, прям головою лізли у вікно, бо бачили номери іншої області, а свої номери навіть не зупиняли
freedom_2015• 17 сентября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Всі переброшені на Київ. Облави роблять кожен день.
а це схоже на правду ,вранці трамвай зупиняють,всіх виганяють і оточує тцк
_Alekssandra_• 17 сентября 2024
Ответ дляfreedom_2015
Это у нас в Киеве такое было уже?

ingaruta• 17 сентября 2024
я уже и забыла какие они.у нас их убрали 2 г назад.цу
freedom_2015• 17 сентября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Это у нас в Киеве такое было уже?
на днях на Відрадному ,пішки йшли всі бабці-дівчата ,а чоловіків перевіряли .Зупинили трамваї в час пік на мосту ,дітися крім як спуститися донизу нема ,а там сюрприз
nata tima• 17 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
В нашій області є кордон з іншою країною
Ви зовсім?
Plushaa• 17 сентября 2024
Ездила на синевир на прошлой неделе, был, заглядывал в бусик, точно ли не едут мужики, у водителя проверял доки
_Alekssandra_• 17 сентября 2024
Ответ дляfreedom_2015
Ужас.
Мяо• 17 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
В нас навіть центральний розібрали, де в´їзд зі сторони Києва
Да да, побольше тут вещайте и наводите координаты. За вами уже выехали
Мяо• 17 сентября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
кацапня укр мову учит инфо выуживать
Может с Гугл переводчиком подтянут язык)) готовятся стать в очередь за украинским паспортом
Я не Сірожа• 17 сентября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ой, та ладно.
В Миколаєві мобільні блокпости на кожному кроці.
Трамваї чи маршрутки то дрібниця, в нас райони наглухо перекривають і в робочу перевозку корки по 2 години, бо перевіряють і машини, і ГТ.
Мій район найзручніше перекривати, то двічі на тиждень стаю свідком подібного дійства по дорозі на роботу.
нинель 1919• 17 сентября 2024
Ответ дляБабайко
Нет, все на местах, Киев
100% и тцк на охоте каждый день позняки-осокорки .они у нас живут возле метро
Хтивиця• 18 сентября 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Ой, та ладно.
В Хмельницькому те ж саме. Кожного дня зранку і до вечора мільйон мобільних блок постів…банально на роботу не можна доїхати