ЖивунаБагамах• 17 сентября 2024
У вас теж позабирали блокпости?
Обл центр на західній, всі блокпости прибрані. Це по всій Україні? А що змінилося? Новий закон? Комендантську теж зняли?
_Alekssandra_• 17 сентября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
кацапня укр мову учит инфо выуживать
Конечно, информация про блокпосты тцк на Закарпатье- это же самое интересное для рашистов.
freedom_2015• 17 сентября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Всі переброшені на Київ. Облави роблять кожен день.
а це схоже на правду ,вранці трамвай зупиняють,всіх виганяють і оточує тцк
_Alekssandra_• 17 сентября 2024
Ответ дляfreedom_2015
Это у нас в Киеве такое было уже?
freedom_2015• 17 сентября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Это у нас в Киеве такое было уже?
на днях на Відрадному ,пішки йшли всі бабці-дівчата ,а чоловіків перевіряли .Зупинили трамваї в час пік на мосту ,дітися крім як спуститися донизу нема ,а там сюрприз
_Alekssandra_• 17 сентября 2024
Ответ дляfreedom_2015
Ужас.
Я не Сірожа• 17 сентября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ой, та ладно.
В Миколаєві мобільні блокпости на кожному кроці.
Трамваї чи маршрутки то дрібниця, в нас райони наглухо перекривають і в робочу перевозку корки по 2 години, бо перевіряють і машини, і ГТ.
Мій район найзручніше перекривати, то двічі на тиждень стаю свідком подібного дійства по дорозі на роботу.
нинель 1919• 17 сентября 2024
Ответ дляБабайко
Нет, все на местах, Киев
Ответ дляЯ не Сірожа
Ой, та ладно.
В Хмельницькому те ж саме. Кожного дня зранку і до вечора мільйон мобільних блок постів…банально на роботу не можна доїхати