Люблю_смаколики• 18 сентября 2024

тест на беременность

если па был 2 недели назад, тест покажет , или уже поздно?
может глупый вопрос, я просто не разбираюсь
Барбітта• 18 сентября 2024
а який у вас день циклу?
Королева ганделику• 18 сентября 2024
Є тести які показують з 7дня зачаття.
Личко Невеличке• 18 сентября 2024
В смысле ’уже поздно’? 🤷🏻‍♀️ Доя теста наоборот может быть ещё слишком рано.
автор Люблю_смаколики • 18 сентября 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
тобто нормально?
Личко Невеличке• 18 сентября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
тобто нормально?
Тест имеет смысл делать после задержки. У Вас уже время месячных настало?
Ответ дляЛичко Невеличке
овуляція
Я весела булька• 18 сентября 2024
Якщо у вас кінець циклу, то можна зробити тест. Але навіть у такому випадку у вас може бути пізня овуляція, і на тесті на вагітність буде друга легка полоска) Краще дочекатися затримки місячних та піти здати кров на ХГЛ. Якщо плануєте, краще добре розібратися з цим питанням)
Ответ дляБарбітта
а який у вас день циклу?
овуляція
Непозбувна Бентега• 18 сентября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
овуляція
Так если овуляция сейчас, что вы собрались зачать 2 недели назад?
Личко Невеличке• 18 сентября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
овуляція
Рано еще. Когда будет задержка, тогда покупайте тест. Из личного опыта советую Эвитест. Он самый точный.
Я весела булька• 18 сентября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
овуляція
О, дивіться, під час овуляції евітест на вагітність і купа інших марок показують другу полоску (бо гормон, через який відбувається овуляція, і ХГЛ, як гормон вагітності, мають схожу частинку, і більшість тестів реагують на них однаково).

Тест треба робити через 14 днів після О, бо імплантація ембріона відбувається на 6-12 день після О.
Барбітта• 18 сентября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
овуляція
тоді, якщо минуло 2 тижні можете зробити тест, 10 ммо
Непозбувна Бентега• 18 сентября 2024
Ответ дляБарбітта
Я так поняла у автора сейчас только овуляция
Барбітта• 18 сентября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
та я вже теж перечитала і зрозуміла це)
Organic• 18 сентября 2024
У вас овуляція. Який тест ви хочете робити, і для чого?