Чумацький Шлях• Изменено 18 сентября 2024
Чи робили якісь обряди і тп, для швидкого продажу нерухомості?
Так хочеться щоб швидко продалося. Але... Другий місяць, а тільки дивляться, або хочуть сильно дешевше. Я в таке всяке не дуже вірю. А от знайомі кажуть що робили різні такі штуки. І наче помогло
Бензопирен• 18 сентября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
тріорсіті - венді стар , це ж ви?
все як завжди у вас -ви всі неправильно все робите, а я знаю як, але не скажу
я не знаю о ком вы пишите
я делюсь собственным опытом.
но здесь как всегда, потрындеть только и обосрать все
потому то и не делюсь уже ничем конкретно
я делюсь собственным опытом.
Чумацький Шлях
• 18 сентября 2024
Ответ дляБорода
Для чого Вам якісь обряди, якщо цим має займатися ріелтор? Хай якісніше виконує свою роботу
Ну от як він може якісніше робити? Заставити людину купити за гроші яких немає..
Бензопирен• 18 сентября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Я вас не оскорбляла ! Говорить можна что угодно под анонимом.
вы сообщение 12 не заметили в упор?
ответа на него же нет.
какие еще советы вам давать?
ответа на него же нет.
какие еще советы вам давать?
Чумачечая Весна• 18 сентября 2024
автор, не слухайте божевільних брехух, міліонерок під прикриттям
не лізьте в ті потойбічні світи, від результатів наплачитесь
тут міліонерки-чарівниці заробіток собі шукають
Директриссимо• 18 сентября 2024
Продавали. Власниця робила. Що робити - написала дівчина тут на форумі. Після цих дій і години не прошло як покупець з’явився за ту ціну, що хотіли. до цього 5 міс не могли продати ( давали менше чи просто на оглядини ходили), а треба було кошти терміново.
Чумацький Шлях
• 18 сентября 2024
Ответ дляБензопирен
и делать должен конкретно собственник квартиры
ключи варили и этой водой полы мыли? вынесли правильно, с откупом?
к Домовому обращались, просили помочь в продаже?
Я совладелец, читала что не работает если один делает другой нет. ключи сейчас у риелтора.
Бензопирен• 18 сентября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
все правильно читали) хозяева совместно должны делать, ключи хранить у себя, риелтору и чужим в руки не давать, пока сделка не завершится
Чумацький Шлях
• 18 сентября 2024
Ответ дляБензопирен
Ну второй совладелец точно делать не будет. ((( Я для того риелтора и наняла чтоб не ездить, если ключи заберу. Дубликат почему то не открывает замок.
Бензопирен• 18 сентября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Значит вам бессмысленно делать ритуалы.
Что непонятно?
Тут дело такое, не попросишь лично - не обретёшь!
Что непонятно?
Борода• 18 сентября 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Шукати покупців і рекламувати їм обʼєкт. А не просто виставити обʼяви на ОЛХ і приймати дзвінки. Рієлтор має якісно відробляти свій гонорар в 5%.
Чумацький Шлях
• 18 сентября 2024
Ответ дляБорода
Рекламу платну робить, в місцевих групах селищ виставляє, повісив банер на балконі. І тп.
Аноним_1859• 18 сентября 2024
Продавали рік. Малювала різні знаки таро на вході, їздила молитися до матушки Аліпії, знизили дуже ціну. Потім зрозуміла, що не потрібно було підганяти долю. Бо продати то ми продали, але втрапили з тими грішми в халепу. То не спішіть,якщо не йде. Значить так треба
Чумацький Шлях
• 18 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Не має в мене можливості довго чекати.