Пригощаю кашею• 18 сентября 2024
Есть ли тут , кто работают в сфере услуг?
Вам часто попадаются люди-хамы? Которые с вами как с обслугой обходятся и как с этим справляетесь ?
Пригощаю кашею
• 18 сентября 2024
Ответ дляФуліганка
Всю жизнь в этой сфере, игнорю
А часто бывают ?
Налитое яблочко• 18 сентября 2024
Редко. Я работала и официантом в студенчестве ( самые хамки женщины лет 27-40, но большинство нормальных), и админом в салоне красоты, там вобще не помню особо конфликтных ситуаций. Хотя нет, одна девица швырнула мне свое пальто не глядя на меня, но у нее на лице написано было, что она соска-ракушка.
аромат Жука• 18 сентября 2024
Дуже часто трапляються.
Раніше приймала на особистий рахунок і дуже страждала від цього. З часом стала простіше до цього відноситись. Якогось певного рецепту не маю, але ’ вмикаю робота’- тобто відповідаю по суті, незважаючи на емоційне забарвлення діалогу. Також, поважаючи себе, не опускають до рівня клієнта- хама. Намагаюсь коротко, по суті і часто хаму стає соромно за себе. Хоча, бувають і складні випадки))). Тоді рятують активні вихідні( природа, працювати на землі, подружка/ вино і тп.
Із задоволенням почитаю рекомендації бувалих)
Пригощаю кашею
• 18 сентября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Я не понимаю как так можно
Пригощаю кашею
• 18 сентября 2024
Ответ дляаромат Жука
Дуже часто трапляються.
Не расскажите пример, как сделать так, что бы человеку стало стыдно за свое хамство ?
Заліковий троль• 18 сентября 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Я не понимаю как так можно
Та ну ладно.
Треба кудись скинути негатив і люди так розслабляються.
У нас на роботі директор першого попавшегося і в хвіст і в гриву,а потім все ок у неї.
А жінки помолодші просто не можуть собі ціни зложити чи просто хамки невиховані
аромат Жука• 18 сентября 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Ох... Це дуже індивідуально і залежить від хама))) Деяким не буде соромно НІКОЛИ. Просто для себе зрозумійте, що це глибоко нещасні люди, які намагаються самоствердитися за рахунок вас.
А так, вам вище теж радили. Холодна ввічливість і розмова по суті.
Не думайте, що проявляєте слабкість.
Пригощаю кашею
• 18 сентября 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Та ну ладно.
А эти девушки.. расскажите , они что неземной красоты ?
Пригощаю кашею
• 18 сентября 2024
Ответ дляаромат Жука
Не думайте, що проявляєте слабкість.
Ага .. понимаю ..
Заліковий троль• 18 сентября 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Вони так думають🤣
Налитое яблочко• 18 сентября 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Я не понимаю как так можно
Ну люди разные есть, я должна делать свою работу и делать хорошо, на хамство старалась не обращать внимания, не я же хамлю.
Я такая наивная• 18 сентября 2024
Я в общепите работаю, крайне редко попадаются неадекваты. И те просто неадекваты со своими странностями, но не прям хамы
Экспертиза• 18 сентября 2024
Я працюю в аптеці, на вокзалі, біля наливайки...кількість неадекватів велика, алкаші, крадії, наркомани - рідко який день без них-( ну і просто нечемних людей багато, ні тобі здрастуйте, ні дякую
Налитое яблочко• 18 сентября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Настойку глоду мабуть часто просять?
Экспертиза• 19 сентября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Настойку глоду мабуть часто просять?
Просять, та ми принципово не продамо, нема в продажу і все. І налбуфіну, дімедролу ’нам не привозять’. Та от якраз сьогодні дізналася, що аптека у нас і збиткова...ще й говорять, що закриють.