Зупка_цем• 18 сентября 2024
Крем для тіла. ЗВОЛОЖУЮЧИЙ, який реально працює і ви ним задоволені!
Перші прохолодні дні, і моя шкіра відразу це відчуває, стає сухою і стягнутою.
Багато чого спробувала ( в межах до 300-500грн), але ефект - таке собі, як плівка на шкірі і знову все сухе.
Гель для душу Cottege для себе відкрила років 3 назад, і тепер хоч після душу немає відчуття стягнутості, як це було з милами і бюджетними гелями, після яких ти наче невимитий виходиш і липкий.
Мішечок щастя• 18 сентября 2024
Зараз беру все з сечовиною і для тіла і для рук і ніг. У мене eucerin
З понеділка на дієті• 18 сентября 2024
La Roche-Posay Lipikar Ліпідовідновлювальний легкий бальзам для догляду за сухою, дуже сухою та схильною до атопії шкірою обличчя та тіла дорослих
ПоЗиТиВнАя• 18 сентября 2024
Hirudo Atopic - лучшее что случалось с моим телом.
Забыла что такое чешуя на ногах ниже колена.
Запаха нет, быстро впитывается. И пятки можно мазать
Ранковий базар• 18 сентября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Оно воняет мечей ?
Танго утрьох• 18 сентября 2024
Ответ дляРанковий базар
Оно воняет мечей ?
Дуже сильно, але не на всіх, лише на розумово нерозвинутих
Нехай щастить• 18 сентября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Подтвержаю, очень хороший, специальеый крем.
Ещё понравился баттер Веледа в зелёной коробке, он дороже
Невгамовна сила• 18 сентября 2024
Ответ дляМішечок щастя
А у вас , хотя про лицо вы не писали, смысла спрашивать нет( ну может кто ответит, от мочевины/молочной кислоты лицо не прыщит?
Мішечок щастя• 18 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Для обличчя не купляла, навіть не знаю чи є з сечовиною для обличчя
Невгамовна сила• 18 сентября 2024
Раньше был липикар, но состав ужаснул. Сейчас натуральную юзаю, но там цена выше 500. Любой крем из ненатуралки донасыщайте олив маслом, добавляйте и будет гуд, только не для лица
Невгамовна сила• 18 сентября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Е))
Чай не пью, только кофе• 18 сентября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Подскажите, пожалуйста, эти средства или что-то другое?
Секретница• 18 сентября 2024
ПоЗиТиВнАя• 18 сентября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
оно. беру не эмульсию а крем
Ответ дляПоЗиТиВнАя
оно. беру не эмульсию а крем
Спасибо
Херсон це Україна• 18 сентября 2024
Для миття пепесушеної шкіри емульсія сераве, і молочко фізіогель для зволоження (ніякої липкості, слизької плівки, тощо, дуже комфортне).