Карусель-весель• Изменено 18 сентября 2024
Чи є в Єві з недорогих парфумів схожі на
Ганімед. Колись бачила тут писали, що там є аналоги Tom Ford вишеньки, Баккари і інших популярних ароматів. Можливо ви знаєте за Ганімед? Так хочу його затестити, цікаво який він. Буду на днях їхати в Єву, хочу вибрати собі парфуми. Дякую
Козачка• 18 сентября 2024
Ответ дляКарусель-весель
В сенсі я хочу зрозуміти, що то взагалі за аромат і чим він пахне. Аналоги ж будуть схожі
Як чоловічий смердючий одеколон
Стетоскопуло• 18 сентября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Відливант + доставка в моє село буде набагато дорожче коштувати ніж цілий повномірний флакон, я зараз трохи економлю. Але вийшла на роботу, в люди) хочу купити парфуми для гарного настрою
Ахах,для гарного настрою.Швидше,щоб мухи подохли в селі.Купіть,ті що подобаються саме вам.Не розумію цю моду на парфум.Не вистачає грошей на оригінал,то купи те,на що вистачає. Чи ви думаєте,що фейки не чути.Чути і добре.Викликає лише бажання (((
Любительшаурмы• 18 сентября 2024
Почитала на перерыве тему и статью по ссылке мейкапа,зашла в Еву.Пшыкнула аналогом ванилы том форд.Крышка и бумажка пахнут не так,но на руке через пять минут запах очень схож.Коллеги в офисе уверенно сказали,что это Ванила Скай,том форд))))я их не переубеждала))),рука пахнет до сих пор.Вообшем пробовать можно,выбор там большой.Это СТМ Евы.
Міряю від одиниці• 19 сентября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Да простят меня ценители, для меня это запах укрпочты, свеженапечатанных сканвордов, картона, прям один в один( тоже повелась на рекламу
мистерЛяпсус• 09 октября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Берите это , черри