Кубик Рубика• 18 сентября 2024
Ваші третьокласники самі роблять уроки?
Я до сих пір допомагаю. Бо, якщо не загнати його додому, не посадити за стіл, не контролювати - нічого не робиться, або робиться так, що потім переробляти доводиться все. Плюс треба пояснювати задане, підказувати, розжовувати…
Не худа ні разу• 18 сентября 2024
С первого класса сами, не хватало мне ещё в школу возвращаться
Дона Ко Ко• 18 сентября 2024
В мене другий клас. Завжди знає, що задають, сідає робить все перед баскетболом і додатковим англійським.
Впораюсь зі всим• 18 сентября 2024
Моя уже в 9 классе, но до сих пор не может делать уроки полностью самостоятельно. Нужно загонять ее за выполнение домашних заданий. А потом смотреть, делает она их или занимается чем-то другим. Потому что она может говорить, что делает д/з, а на самом деле рисовать
Мао_Мяо• 18 сентября 2024
Днями створювала тему, аналогічну вашій. Мене там ледь не зʼїли. Так, робить уроки самостійно. Звісно, буває, з помилками. Вважаю це абсолютно нормальним явищем. Саме цим і повинні займатись в школі - ВЧИТИСЬ. І, мені дивно вимагати від дитини, бездоганно виконаної роботи, без жодної помилки.
Участі батьків в творчих дитячих завданнях теж не розумію))
Впораюсь зі всим• 18 сентября 2024
Ответ дляМао_Мяо
А если ребенок не может сделать домашнее задание сам?
Мао_Мяо• 18 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Прямо взагалі? З жодного предмету? Тоді, це трохи дивно.
Якщо дитина не розуміє щось конкретно, то, звісно, пояснюю. Але не стою «над душею», контролюючи кожну літеру. Або, як це прийнято називати «сіли за уроки»((. За уроки в мене сідає дитина, і, як правило, справляється з ними самостійно.
Впораюсь зі всим• 18 сентября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Ну вот моя дочка вообще не тянет школьную программу. И неудивительно. Даже родители школьников, читая учебники, хватаются за головы
Мао_Мяо• 18 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
НУШ?
Метелики на душі• 18 сентября 2024
Сама робить з першого класу,зараз в четвертому.Теж можу нагадати зробити уроки,але не стою і не контролюю
Мао_Мяо• 18 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Мы не в Украине
Думаю, автор має на увазі українську школу
Щось сам, з чимось допомагаю. Але сідає сам за уроки, не нагадую. Стараюся допомагати, якщо бачу, що важко. Моя мама мені допомагала із домашньою роботою у школі. Я за це їй дуже вдячна і з теплом згадую. Намагаюся з підтримкою і розумінням відноситися до сина, коли він плачеться і психує. Кажу, що розумію його, що важко, не цікаво, але вчитися у школі його і мій батьківський обов´язок, тому давай разом це зробимо )
Элька-Карамелька• 18 сентября 2024
Робить сам. Але всерівно контролюю бо він не орієнтується в часі ..йому здається що ще купа часу .. перевіряю все. Він і без мене зробить але хочу бути впевнена що нічого не забув. Бо потім на батьківських зборах чихвостять.
Впораюсь зі всим• 18 сентября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Это понятно
Борець за гаманець• 18 сентября 2024
Якщо є питання допомагаю, але зазвичай все робить сам. Домашку не перевіряю, несе вчителю як зробив. Бувають і помилки, вважаю, що краще їх бачити вчителю і розуміти на якому рівні дитина.
Дона Ко Ко• 18 сентября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Це випадково не та тема, де мама контролює дитину і не дає їй самостійно вчитися?
Кубик Рубика
• 18 сентября 2024
Ответ дляМао_Мяо
Помилки так, це нормально. Я про те, що син не може сам сісти, усвідомити, що уроки не куди не дінуться, їх треба робити. Якщо мене не має вдома і з ним старший син, то увечері нічого не зроблено
Стильна штучка• 18 сентября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
У нас Интелект, пока сын был в начальной школе, вроде нормально было. Сейчас 5 класс, я уже матерюсь от учебников, вот зачем на 1 предмет на 1 месяц делать 4 рабочие тетради: 2 - типо учебники, 2 тетради для домашних заданий). Я не могу разобрать, а дети? Еще и дистанционка.
Мао_Мяо• 18 сентября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Ні)
Я_и_моя_собака• 18 сентября 2024
У нас спец школа , дети с особенностями . Моя некоторые может и сама сделать -математику ,ядс , остальные помогаю . На украинском каждое дом задание это какое то сочинение ,причём до 3го класса неразумно не писали ,а тут тупо каждое дом .задание ,то пишу я, дочка переписывает.
Кубик Рубика
• 18 сентября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
У вас ще є батьківські збори?
Элька-Карамелька• 18 сентября 2024
Ответ дляКубик Рубика
У вас ще є батьківські збори?
Так. Декілька разів на рік.