Брюлик в стразах• 18 сентября 2024

Генетик

Порадьте, генетика онлайн.
Після викидня ( дефіцит прогестерону) на 6 тижні попросили консультацію в генетика. Черга до районного місяць і тиждень ( приймає раз на тиждень по електронному направленню) , бачу в Гуглі єон лайн консультації. Але як знати що лікар спеціаліст.
Взагалі що на першій консультації кажуть?
So_so• 18 сентября 2024
Вообще Микитенко в Надии, но это стрелять из пушки по воробьям.
НичеНипанимаю• 18 сентября 2024
В Геном обратитесь. Может они консультируют онлайн
Допоможіть знайти• 18 сентября 2024
Я вела два вагітності в клініці Вікторія на Подолі. Поскільки у них спеціалізація в тому числі репродуктивна медецина, то у них завжди був генетик. Спробуйте туди звернутися
So_so• 18 сентября 2024
Вот, https://www.genetics.kyiv.ua/uk/
Но какое отношение генетик имеет к прогестерону..может у Вашего доктора ещё есть мотивация.
ЖивунаБагамах• 18 сентября 2024
В Охматдиті дуже досвідчені генетики.
Lilian-nochka• 18 сентября 2024
Бондарь пироговка,винница
Губи з філером• 18 сентября 2024
Якщо є установлена причина - дефіцит прогестерона - то нащо генетик? Я брала консультацію генетика декілька разів ( в програмі ЕКЗ), у Микитенко. Але що ви у нього питати будете? Потрібен каріотип пари, чи аналіз матеріалу викидня , що небудь для аналізу лікаря
муха в кедах• 18 сентября 2024
Чем вкм генетик поможет??? Аж ничем, это бред, проконсультируйтесь у других гинекологов
автор Брюлик в стразах • 18 сентября 2024
Ответ дляГуби з філером
Просто я потрапила до чергового лікаря з кровотечею… і так як я відмовилася від стаціонару, вона підтримувала спілкування з моїм чоловіком( рекомендації, аналізи та інше) . Ну і в кінці всіх маніпуляцій написала ( УЗД через місяць) і контрацепція якщо не бажаєте вагітності, чоловік пише , а якщо бажаємо. Пише беріть електронне направлення до генетика на консультацію( в їх лікарню) і пів року КОК і потім підготовка.
Мій гінеколог пішла на лікарняний і не ясно коли повернеться. Тому я вже до цієї придивлялася.

Вагітність 6 тижнів була, я навіть не зрозуміла коли плодне яйце вийшло, як місячні пішли… і через 6 днів закінчилися. Чоловік зразу привіз в лікарню при кровотечі.

П.с. До вагітності був високий показник пролактину.
Ответ длямуха в кедах
Та ось чекаю свою, а вона вже майже місяць на лікарняному і ніхто не може сказати коли вона буде ((( а іншу поки не знайшла…
А це черговий лікар , і цим генетиком вона мене зовсім налякала. Я не могу чекати аж місяць бо зійду з розуму, не знаючи що на мене чекає
Папобус• 18 сентября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах

Генетик назначит сдать кариотипы на этом и все. Если кариотип абортуса не делали и это первая потеря, не вижу в этом смысла. Пролактин больше влияет на наступление беременности, если она наступила, то это не причина, хотя коррекция его и ТТГ( если нужно) перед беременностью важна.
Кок на пол года уже никто не назначает, можно планировать со следующего цикла
Губи з філером• 18 сентября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах

Не треба вам зараз до генетика. От у мене місяць тому після ЕКЗ - була завмерла вагітність і викидень на 8 тижні. 3 місяці КОК, перевіряємо ще раз на всі гормони, інфекції більш ретельно і знову на спробу. Пролактин впливає на всі інші гормони, тому контролюйте ретельно. Сама з повищенним пролактином(
муха в кедах• 18 сентября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну, я впм как гинеколог ,всю жизнь занимающийся лечением бесплодия , отвечаю,: ничем вам генетик не поможет, никакой необходимости в его конс нет
Ответ дляПапобус
Дуже дякую.
Так ми перед вагітністю здавали ТТГ - в нормі, індекс НОМА ( інсулін/глюкоза) - в нормі, загальний аналіз крові - в нормі, пролактин - вище норми ( сказали за потребою треба буде пити прогестерон), ну і мазки, інші аналізи в нормі.

Короче, треба прийти трохи думками в норму. Бо мені ці пів року і генетик прозвучало , як ви будете довго тепер ходити , поки не дозволять знову завагітніти.
90x60x90• 18 сентября 2024
У нас теж була така репродуктолог, що нами займалася та казала зупинити спроби зачати дитину. І яка посадила мене на прогестерон) А в ітозі й він не допоміг, сталася на ньому друга хімічна вагітність.

Я записалася на онлайн-консультацію в Мати й дитина, там нас заспокоїли, глянули всі аналізи та сказали пробувати, й що робити далі. З генетики ми для себе здали каріотип пари - довго робиться цей аналіз, але не самий дорогий, що робили. Зате тепер знаємо, чи все окей з нами. Ви здавали аналізи крові на аутоімунні реакції?

Викидні трапляються набагато частіше, ніж про це говорять. Якщо у вас не повторний, то рано ще бити тривогу)
Папобус• 18 сентября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Дуже дякую.

В идеале нужно было отдать эмбрион на анализ и там уже было бы понятно, в 70% на таком сроке причина потери- хромомные аномалии эмбриона. Обычно все доп. исследования на тромбофилию, АФС, аутоиммунку, Nk-клетки назначают после двух потерь.
Держитесь, приходите в себя и планируйте снова, как будете морально готовы. Витамины с мужем не бросайте пить
автор Брюлик в стразах • 19 сентября 2024
Ответ дляПапобус
Спасибо. Так может быть и отдали бы , если бы эмбрион был. Было УЗИ в котором написали срок 4 недели 5 дней , и через 10 дней, кровь, до больницы ехать около часа , и дорога фиговая, пока в приемном оформили, пока попала в гинекологию, пока укололи траниксамовую кислоту и дали прогестерон, УЗИ в гинекологии уже не работала это была ночь, дождались утра ( послали в частный кабинет, врач очень хваленый) , он сказал беременности нет, гематометра ( типа много крови в матке, которая не успевает выходить) , было под вопросом выскабливание, но назначили колоть антибиотики, пить противовоспалительное , и еще пару таблеток … через 10 дней на УЗИ, плюс смотрели ХГЧ в динамике ( прямым текстом говоря « а вы точно были беременны?», потому что первое УЗИ я забыла дома, муж сказал ехать, я как было села и поехала) , хгч , был 3200, стал около 40, гематометра уменьшилась. Сказали на УЗИ через месяц после месячных , и к генетику.
Я извиняюсь, что столько пишу и в подробностях не зная зачем, просто хотела сказать что варианта отдать эмбриона не было. И у меня в голове эта ситуация как каша, как событие которое ошибочное , но которое случилось и я не смогла никак повлиять и среагировать.
Надо брать себя в руки…еще моя врач на больничном, это с новым врачом у нас будет всё по новой.