Помеха справа• 18 сентября 2024

Сьогодні тиск високий херачить і голова болить

Вчора почалося з обіду, з болі в голові з правої сторони, в політиці та високу, випила таблетку і стало краще.
Сьогодні з обіду біль в голові, поміряла тиск 140/94. Випила спочатку андипал В - не помогло, потім ко-амлеса в 18.10,
і ось в 19.00 випила ще дексалгін. Тиск не скинувся ще, 130/94 відчуття що мене шатах, нудить...якась фігня.
В повітрі щось смердить сьогодні як ацетон, кажуть що бурі, це мені тільки так хріново чи це загальна біда?
Прокачую сідниці• 18 сентября 2024
Наверное общее
У меня вчера наоборот давление упало, и голова кружилась
автор Помеха справа • 18 сентября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Наверное общее
Мабуть на всіх по різному впливає, стан жахливий
Белоснежко• 18 сентября 2024
целій день заносит, пока сидишь- вроде ничего, встала, голову повернула- поплыла
Христя в тiстi• 18 сентября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Наверное общее
Ночью было лунное затмение на фоне полнолуния
автор Помеха справа • 18 сентября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
О капець, ще і затемнення..все на кучу
автор Помеха справа • 18 сентября 2024
Ответ дляБелоснежко
Жах, в мене інколи теж таке буває, минулого літа дві неділлі були памороки...
Стервочка• 18 сентября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Наверное общее
У меня сегодня, думала на работе свалюсь просто
ЧупакабраЗеБест• 18 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
то же состояние, я даже сидеть не могу. абстоютно пьяная\
давление в норме. мне просто плохо.
автор Помеха справа • 18 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
давление в норме. мне просто плохо.
Я зовсім недієздатна, ще і відчуття зажатої спини зверху
ДелайКак_Я• 18 сентября 2024
Аналогічний стан,зранку голова важка нудило пів дня , зараз легше стало вже .Тиск 140/100 , чи бурі чи травлять кацапи чимось....
Первоклашка Я• 18 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
Может у вас шейный остеохондроз?
автор Помеха справа • 18 сентября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Может у вас шейный остеохондроз?
Може і він, але ж голова болить регулярно і без високого тиску та печіння в потилиці.
Первоклашка Я• 18 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
Ну так не факт, что должны быть именно такие симптомы. Сходите проверьтесь с ортопеду.
автор Помеха справа • 18 сентября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Та я була скрізь вже, в ортопеда також, тільки з іншою проблемою.
В голові є гіперплазія судин, вроджена.
Є сколіоз, є пласкостопість, аіт і т.д
Все на кучу
Все возможно• 18 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
В голові є гіперплазія судин, вроджена.
Є сколіоз, є пласкостопість, аіт і т.д
Все на кучу
Автор не поверите-у самой сегодня 140. Состояние как мешком лупили долго. Голова третий день не может в себя прийти. Как тупая боль. Более того, у меня реб метеозависимый - ему тоже плохо. Что жто за хрень? Буря уже закончилась
Принцепесочка• 18 сентября 2024
Давление норм,а голова болит и таблетки не помогают. Сильные магнитные бури