Звоночек• 18 сентября 2024
Фармацевти, відгукніться!
Що одягаєте під халат? От прийшли ви в сукні довгій.... Щось переодягаєте, чи одягли зверху халат і так працюєте.
ЗаведУющая• 18 сентября 2024
Переодевала. Была юбка короткая под халат. В последние годы в костюме ходила
Жена брата Админа• 18 сентября 2024
Снимаю все и надеваю на голое тело. Иногда футболка рабочая и брюки зимой.
Українська Мрія• 19 сентября 2024
Можно прийти на работу в коротком розовеньком платьичке (так чтобы попу лишь бы закрывало) на лосинки серенькие - тогда можно ничего не снимать (а натянуть штаны фармацевта сверху на лосины и халат сверху на платье). Это удобно.
Я не фармацевт - но на работе согласно должностной инструкции должна находиться в униформе. Именно так по утрам и хожу - чтобы ничего не снимать с себя, а наоборот поверх одеть (в зале работает кондиционер).
Пишу з калідору• 19 сентября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Гадость какая. Вы скомпрометировали в моих глазах всех фармацевтов
Аноним Советчик• 19 сентября 2024
Відгукуюсь-))) я в роздрібну мережу повернулася уже в повномасштабну війну. До цього працювала 13 років в аптеці госпіталю, треба було їхати в транспорті, але носила і сукні, і більш елегантну класику. В роздрібну аптеку я ходжу на повну зміну з 8 до 21 і пішки 7хв, ніхто мене не бачить, в основному це штани, бриджі, джинси, футболки, блузи, по сезону гольфіки під халат. В спеку переодягалася в білі бриджі з секонду, а верх залишала тільки бюст тілесного кольору під халат.
Аноним Советчик• 19 сентября 2024
З практики - можна халат і поверх одягу, але ж тоді одяг має бути максимально облягаючий, завідувачка у нас часто на сукню халат одягає. Ви самі собі визначите по зручності і комфорту, які умови в роздягальні, чи є місце взагалі в шафі для одягу, бо є і таке, що манюня шафка, а працівників 3-4. Якщо не спекотно - то одне, а влітку і правда до білизни все знімали, якщо довжина халата і його щільність дозволяла
Жена брата Админа• 19 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Какая нежная психика. Заходите в аптеку вам фармацевт посоветует что-то успокоительное, чтоб вы так бурно не реагировали :)
Звоночек
• 19 сентября 2024
Дівчата, а взуття яке? Взимку цікавить. В кроксах взимку ж холодно
Аноним Советчик• 19 сентября 2024
Ответ дляЗвоночек
Взуття у нас по стандарту має бути біле і білі носочки. У мене шльопки з ринку молочного кольору, а носочки влітку бавовна, потім тепліше і аж до термо і в´язаних вовняних, іноді по двоє одні на одні.
Якщо зима буде холодна, я купила кроси білі шкіряні на овчині, так і не носила ще.
Аноним Советчик• 19 сентября 2024
Коли я шукала медичне взуття, багато попадалося і зимових кроків, гугл покаже, якщо поцікавитися, ще й від реклами відбиватися доведеться-)
Я підписана в інстаграм на кілька сторінок аптечних мереж, весь час придивлялася, як одягаються дівчата. То навіть термобілизна світлих кольорів взимку під халат прекрасно заходить
Аноним Советчик• 19 сентября 2024
Поскіььки ми тут інкогніто, можна я паралельно спитаю, може хто з колег знає - які розповсюджені мережі дають всю зарплату так, щоб при перерахунку пенсії було що показати для розрахунків. Як я завуальовано написала, але всі хто в темі, мабуть зрозуміють.