Чемодан-Вокзал-Майами• Изменено сегодня в 08:41
Бажання намахати ближнього вже засіло у нас в крові
І це особливо видно коли прожив кілька років в іншій країні. Причому часто щось придумати, намутити, не договорити навіть там, де це не принесе вигоди, просто по інерції, на автоматі.
Мама поїхала на місяць в Україну, і от оцей фльор на**’ва скрізь, від перевізників до лікарні, від компанії яка продає металопластикові вікна до аптеки яка продає милиці. Оцей от бізнес в стилі ’купив за 10 на влітку, етикетку наліпив, за 100 продав’. Оце от ’ну а що ви хотіли? Всі так роблять’
За кордоном не ідеалізую нікого, люди є різні, але от у нас це просто в ДНК вже вписано. Тут за кордоном якщо працювати - не на українців, якщо купувати машину, то не у наших. Бо намахають
Ответ дляТримбулька
Еще как можно поменять окружение если к примеру когда люди выезжают то холупы сдают в Ужгороде и Львове за валюту , это так от большой любви к ближнему или как ? Это и есть нажиться на ближнем
Військовим в Харкові та Запоріжжі від великої любові за валюту знаєте? Чи ето другоє?
Тримбулька• сегодня в 11:25
Ответ дляSvitlo_
Странно захожу на олх и прекрасно сдают за грн , так что врете вы
Заздрість то погано• сегодня в 11:27
Ответ дляСокодавка ще та
отели, гиды и рестораны Львова с вами не согласны
Як і всі туристи, які відвідують Львів з негативною думкою автора
Лагшмивара• сегодня в 11:38
Ответ дляЗаздрість то погано
У Львові нікого не цікавить ваша думка і вас ніхто не чекає
А что ж вы без туристов делать будете?
Заздрість то погано• сегодня в 11:39
Ответ дляЛагшмивара
А что ж вы без туристов делать будете?
Туристи у Львові були і будуть завжди
Лагшмивара• сегодня в 11:43
Ответ дляЗаздрість то погано
Туристи у Львові були і будуть завжди
Так вы ж никого не ждёте )) Или таки нужны туристы?
Заздрість то погано• сегодня в 11:44
Ответ дляЛагшмивара
Вони їдуть незалежно від того чекають чи ні
Бачите, там жінки недовольні але по третьому разу приїжджають.
Мазохісти по іншому не скажеш
Лагшмивара• сегодня в 11:50
Ответ дляЗаздрість то погано
Мазохісти по іншому не скажеш
Вы же сами себе противоречите - вас никто не ждет, но все равно приезжайте 😂
Люблю_смаколики• сегодня в 12:05
Ответ дляСокодавка ще та
ага, зачем надела мини, называется
Ні, не називається) Але якщо мені, наприклад, ніхто не хамить і не намагається надзьобати, за рідкими винятками, а у автора у тому ж суспільстві таке на кожному кроці, то виникає питання - а чо так?
Люблю_смаколики• сегодня в 12:10
Ответ дляЛагшмивара
Не чекають таких, яким Львів гімно, бо їх хтось там десь висадив. Знову ж таки: що треба зробити, щоб тебе посеред дороги висадили? 🤷
мистерЛяпсус• сегодня в 12:25
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Так, 6:30 мама стоїть на вокзалі в Києві і чоеає маршрутку якої нема. Мама в Києві орієнтується не дуже, то перша їх думка ’не там стою’. Водій не відповідає на дзвінки. Оператор який бронює місця ’водій проспав’. Водій ’мені та дура не написала вчора що я їду в 6:30’. Дорога коштує 170 євро....
Єдина негативна риса українців, котру бачу я - це готовність сідати у нелегальний транспорт, котрий ще й податків не сплачує країні. Обирайте маршрути на bus.com.ua - і не буде ані таких запізнень, ані ціни в 170 євро.
Лагшмивара• сегодня в 12:26
Ответ дляЛюблю_смаколики
Та всех там ждут, потому что это деньги. Это же так смело - мужику высадить женщину с ребенком. Прям патриотично! Все, на что способен?
мистерЛяпсус• сегодня в 12:27
Ответ дляSvitlo_
Бо це причина - нерегулярні перевезення, а не те що це українці. Ви ж самі підтримуєте неофіційних перевізників, через вигоду для себе.
Я абсолютно з вами погоджуюся - крім одного. Ніякої вимгоди у тих перевізників немає, цінники задрані до небес.
Люблю_смаколики• сегодня в 12:28
Ответ дляЛагшмивара
Коні, люді, вибачте)
любименькая• сегодня в 12:30
Ответ дляТишком_нишком
Да, возможно есть такое как ’урвать максимум’ пользуясь ситуацией.
Мне кажется, это у тех кто временно на этом месте, не дорожит репутацией и не делать себе имя, так сказать.
Вот я заметила - кто временно, тот может быть рвачем.
А кто пытается что-то делать на постоянной основе, то старается ... имхо
Так, на жаль, немає інститут репутації. Якщо можна зараз урвати і в моменті десь не заплатити, то дуже багато хто цим користується. Навіть не думаючи про майбутнє і про те, чи захочуть інші після такого з тобою працювати. І це не завжди хтось тимчасовий - мені, наприклад, не заплатив наш виробник мебелів за надані йому послуги. Це ж все-таки ціле виробництво, а не якийсь майстер з ремонту, який сьогодні тут, а завтра там.
Маю багато клієнтів і в Європі та США. Там теж трапляються шахраї - ніхто не святий, але, на жаль, у нас відсоток більший. І головне, що ще й можуть на серйозі цим вихвалятися перед знайомим. Мовляв, от я когось там обхитрував і не заплатив. Мені таке навіть слухати соромно.
Статус Ква• сегодня в 12:42
За границей не меньше развода. А часто он ещё и законные, и хрен что докажешь
Заздрість то погано• сегодня в 12:53
Ответ дляЛагшмивара
Нехай їдуть бабоньки, гроші везуть і терплять
Лагшмивара• сегодня в 12:57
Ответ дляЗаздрість то погано
Вот это уже ближе к вопросу менталитета 😁
Мудробаба• сегодня в 12:57
Згодна з вами. Всі кричать про корупцію, а самі такі ж. Люди намагаються обдурити один одного.
Заздрість то погано• сегодня в 12:58
Ответ дляЛагшмивара
Ну хто ж їм винен, що вони за свої ж гроші хочуть терпіти незручності.
Мазозісти
Нехай в кафе Мазох сходять
Мазозісти
Нехай в кафе Мазох сходять
175см55кг19лет (она)• сегодня в 13:07
А Вам не соромно за наших, коли вони повні валізи їжї з курортів ’все включено’ зі шведських столів везуть? 🤯🤯🤯
Ще й потім хваствюиься цим.
Я як уявляю, як вони ту їжу ховають....
Це принизливо.
Ще й потім хваствюиься цим.
Я як уявляю, як вони ту їжу ховають....
Це принизливо.
Лагшмивара• сегодня в 13:07
Ответ дляЗаздрість то погано
Мазозісти
Нехай в кафе Мазох сходять
Мазозісти
Нехай в кафе Мазох сходять
Ну вы ж их терпите 😂
Заздрість то погано• сегодня в 13:09
Ответ дляЛагшмивара
Ну вы ж их терпите 😂
Ми на них заробляємо
Пупс• сегодня в 13:36
Я б сказала, що у нас, українців, є така тенденція до приниження один одного, інших націй, від цієї неповаги і типу «я найрозумніший і всіх обхитрю» йдуть всі проблеми, а найголовніше - корупція.
Лагшмивара• 2 часа назад
Ответ дляЗаздрість то погано
Ми на них заробляємо
Вооот, вот об этом и тема. Вы тут не зря ))
Заздрість то погано• 2 часа назад
Ответ дляЛагшмивара
Так ніхто ж не заперечує
Вони до нас їдуть, а не ми до них)))