Вподобайден• 13 февраля в 00:12
Німкеня - что это вообще такое?))
Откуда это пошло?
Немок называть німкенями?
Всегда их называли - німками по українськи.
А сейчас вижу и слышу - німкеня…
Это разве правильно? Даже выговаривать странно как-то
Немок называть німкенями?
А сейчас вижу и слышу - німкеня…
Полонянка SexShop-а!• 13 февраля в 09:05
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ми раніше були кременчужанами, а тепер кременчуківці😕
Как и я часто стала встречать харківці....
Всю жизнь были харків´янами
Такое ощущение,что намеренно меняют язык,чтоб мы его забыли, меняют, стирают все....
Всю жизнь были харків´янами
Там все розмивчато• 13 февраля в 09:09
В упоротих членкиня ще. Аби не як у росіян. В них членекіні й німкені нема, то в нас сам бог велів)
Там все розмивчато• 13 февраля в 09:11
Ответ дляЩедрик
Німка це калька з російської, німкеня лексично правильно українською
Соображалочка• 13 февраля в 09:24
Ответ дляВподобайден
И вам доброй ночи)
а міністерка чи психологиня вас не смущають?
Трохи злякана• 13 февраля в 09:32
Ответ дляАлина-1240
Ну’німка’еще более странно звучит
бо так ніколи і не казали. це чергова тупа тема, якщо що, я до школи ще при совку ходила. літнорма була німкеня, і грекиня, а не німка і гречка - так стібалися з україснької, тобто це тема або рашистів, або малоросів, у яких яик у дупці рашистів від народження
Залізна тьотя• 13 февраля в 09:53
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Всю жизнь были харків´янами
Будь яка мова розвивається і змінюється, ви ж не спілкуєтесь на старослов´янській, як можна декількома словами ’ стерти’ мову? Тим більше ви й не спілкуєтесь мовою за яку так переживаєте
я за 40 років таких ’змін ’ купу бачила і постійно був ґвалт зради і теорій заговору
все що могли для стерти зробили за радянських часів(((
Мстящий за Зайца• 13 февраля в 09:55
Ні, якраз так і називали завжди - німкеня.
Я памʼятаю колись дуже давно (років 25 тому) по 1+1 випустили цикл коротких передач, по декілька секунд, в яких розповідали про видатних людей. І я чітко памʼятаю, як говорили: «Марлен Дітріх - німкеня».
Міняйловна• 13 февраля в 10:28
Ответ дляніколи такого не було
Немцы , німці - немые , німі
А вообще дойчланд .
Дойче фрау , Дойче мен , Дойче меншенс..
А вообще дойчланд .
Der Deutsche - немец
die Deutsche - немка
die Deutschen (Pl.) - немцы
deutsche Frau - это немецкая женщина, а не немка.
Слова ’меншенС’ нет, есть слово ’Menschen’.
Deutsche Menschen - это немецкие люди, а не немцы, никто так не говорит.
Я преподаватель, и у меня кровь из глаз от ваших познаний. Рекомендую посещать курсы и заниматься самостоятельно более настойчиво)
die Deutsche - немка
die Deutschen (Pl.) - немцы
Стриптизерка• 13 февраля в 10:33
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
это слово Вас, надеемся, не смущает
Вас только украинские слова озадачивают?
это слово Вас, надеемся, не смущает
Полонянка SexShop-а!• 13 февраля в 10:39
Ответ дляЗалізна тьотя
Если мой пост на русском это не значит что я не знаю украинский и меня не беспокоят эти изменения
Мрію про пончик• 13 февраля в 10:42
с русскоязычной челюстью многие украинские слова выговаривать странно
Бабка_в_кедах• 13 февраля в 10:49
Ответ дляСекс-Бомба
А полькеня, словкеня,угоркеня, туркеня існують?
Якщо існує слово ’росіяни’ то це не означає что всіх інших треба називати угорчани, турчани, полькяни. Ваша логіка дивна.
Ms. Доброта• 13 февраля в 10:52
Ответ дляВсе возможно
Не, ну шо Вы упрощаете - Гоґвортс, отакої.
То Ви ще Толкіна новою українською не читали, кров з очей
Я ще від Геменгвея не відійшла. Які ідіоти то всьо придумують.
Ms. Доброта• 13 февраля в 10:53
Ответ дляОч@ров@Шк@
Шо??? Давно це з вамм?
Ms. Доброта• 13 февраля в 10:55
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Всю жизнь были харків´янами
Толі повинно бути київці
Ms. Доброта• 13 февраля в 10:58
Ответ дляТрохи злякана
Німець і німка , грек та гречанка. Це була літнорма.
Ms. Доброта• 13 февраля в 10:59
Ответ дляЗалізна тьотя
Ви Франка читали?
Ms. Доброта• 13 февраля в 11:01
Ответ дляМіняйловна
Der Deutsche - немец
die Deutsche - немка
die Deutschen (Pl.) - немцы
die Deutsche - немка
die Deutschen (Pl.) - немцы
В Германии должны жить германцы.
Ms. Доброта• 13 февраля в 11:02
Ответ дляСекс-Бомба
Українкеня?
ПлакалаВАвто• 13 февраля в 11:07
Ответ дляВ курсі діла
Бред не пишите. Все славяне германцев немцами в разных вариациях называли. Причём началось это ещё с тех времён, когда праславяне жили и никаких русских с украинцами и в помине не было, тогда была единая славянская общность. И уже тогда немцев нъмъми называли. А до этого была единая балто-славянская общность, тогда этого слова не было. Поэтому учёные и лингвисты пришли к выводу, что это слово придумали праславяне.
Якраз дурниці пишете ви. Ну не лізьте в те, де ні чорта не розумієте:
НІМЦІ, ів, мн. (одн. німець, мця, ч.; німкеня, і німка, и, ж.). Основне населення Німеччини; люди, які належать до німецької національності. Німець все показував їм [вербівцям], як ходити коло машини, і вони насилу оговталися (Н.-Лев., II, 1956, 200); [Семен:] Довелось мені.. у німців стать на поденну (Кроп., І, 1958, 62); Бідна німка плакала із жалю та сорому за таку відправу від панів (Л. Укр., III, 1952, 646); Спливало в уяві тупе, огидне обличчя німкені Фолькенрат (Донч., VI, 1957, 212).
Зверніть увагу на роки).
ПлакалаВАвто• 13 февраля в 11:09
Ответ длямиссАрфография
От радянський словник 70-80 років.
Плюс посилання на давніші словники.
Та тут зібралися поціновувачки общєпонятного, які й своєї мови не знають, але лізуть обсирати чуже. Це вроджена вада, воно не лікується)
Кукусики• 13 февраля в 11:33
Ответ дляБабка_в_кедах
На русском мне все равно как звучит, это звучит неестественно для этого языка, а на украинском -лікарка, вчителька, майстриня звучить логічно і мелодійно
Тут тоді навпаки логіки нема!
Якщо вчитель - вчителька, лікар -лікарка, то має бути тоді майстер - майстерка.
Чому майстриня???
Кукусики• 13 февраля в 11:35
Ответ дляСама собі лікар
Майстриня правильно будет. А майстриця - даже не мелодично
Почему вірно на ваш погляд майстриня?
Лікар - лікарка
Майстер - майстерка.
Лікар - лікарка
Майстер - майстерка.
В курсі діла• 13 февраля в 11:37
Ответ дляПлакалаВАвто
Зверніть увагу на роки).
И привела данные 20-го века. Умора) Нет смысла даже говорить с такими)
Совбез• 13 февраля в 11:54
Автор, якщо ви про жінок, то правильно казати -німкИня, а німкЕня -то дитинча нІмкині
ПлакалаВАвто• 13 февраля в 12:02
Ответ дляВ курсі діла
А ви слово ’мама’ використовуєте? Йому узагалі кілька тисяч років).
Перепрошую, у вас, певно ’мать’)))
ПлакалаВАвто• 13 февраля в 12:05
Ответ дляКукусики
Тут тоді навпаки логіки нема!
Чому майстриня???
Назви жінок за професією творяться за допомогою різних суфіксів. Уявляєте? Поетеса - узагалі з -ес)