Твердая валюта• Изменено 19 сентября 2024

Юридичне питання по праву власності

Дівчата юристики, є квартира оформлене право власності на чоловіка, придбана в шлюбі нами. Керівниця осбб думає що може не відповідати дружині , прописка в цій же квартирі у неї, мотивуючи тим що вона не є власником. Це законно?
Анонім Перший• 19 сентября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Если все по букве закона , то от мужа доверенность на совершений действий с недвижимостью(кроме продажи) и все по сути с этой доверенностью можно делать все кроме продажи недвижимости
І вона коштує у нотаріуса аж 900-1200 грн і вирішує всі проблеми. 🙌саме так

Каяспер• 19 сентября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Вона співвласник, навіщо їй витрачатися на оформлення довіреності? І це, до речі, згідно із законом
Каяспер• 19 сентября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Звертайтесь до закону, до суду, хоч до чорта - вперед з піснею
Люблю, коли люди переходять на хамство, бо нічим апелювати по суті. Так показово
Карусель-весель• 19 сентября 2024
Ответ дляКаяспер
Хто вам таке сказав, вона в свідоцтві не вписана, співаласником вона може стати тільки після розлученная якщо що. Дуже багато варіантів якщо в свідоцтві не написано, в рівних долях )
Можливо покупка квартири до браку, можливо за кошти одного з подружжя.
Каяспер• 19 сентября 2024
Автор, до речі, ще ЗУ ’Про житлово-комунальні послуги’ ст.7 пп. 1.2 - просвітіть своє ОСББ 😊
Каяспер• 19 сентября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Мамин юрИст чи просто любите радити абищо? І не філолог, бо ’до браку’ Хоча, судячи з тексту, з освітою загалом так собі. Волію якщо і користуватися порадами, то розумних і освічених
Каяспер• 19 сентября 2024
Автор, дуже приблизно текст: Звернення (повторне)
Я, ______ПІБ, співвласник квартири_____ (свідоцтво про право власності номер серія... чи який у вас документ) на праві спільної сумісної власності подружжя (свідоцтво про шлюб ____серія номер, видане), відповідно до ч. 3 ст. 368 ЦК України та ст. 60 СК України, прошу надати мені інформацію про______.
Нагадую, що згідно зі ст. 7 ЗУ ’Про житлово-комунальні послуги’ така інформація надається споживачам послуг безкоштовно. А відповідно до ЗУ ’Про звернення громадян’, відповідь на звернення має бути надано в місячний строк від отримання звернення. Також нагадую, що попереднє звернення було надіслане (зареєстроване чи що там у Вас) ХХ.ХХ.ХХХХ р. Прошу відповідь надати письмово на адресу/електронну пошту_____
Число, дата, підпис.
Ну. і вгорі, звісно, блок кому та від кого напишете

Чорнобаївка• 19 сентября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Решайте, волосы назад
У нас в статуте написано- отвечать только на запросы владельцев договоров или их законных представителей
Чья то жена, может уже не жена - пусть как раз она решает это в суде.
То же самое чьи то взрослые дети.
Сейчас много людей за границей, в качестве исключения некоторые принимают доверенности написанные от руки с копиями документов . Но это очень идут на встречу. Очень
А вы судитесь - вперёд с песней
Так автор и не запрос будет отправлять. Она совладелец квартиры, а не просто чья то жена. А на заборе тоже написано.