Твердая валюта• Изменено 19 сентября 2024

Юридичне питання по праву власності

Дівчата юристики, є квартира оформлене право власності на чоловіка, придбана в шлюбі нами. Керівниця осбб думає що може не відповідати дружині , прописка в цій же квартирі у неї, мотивуючи тим що вона не є власником. Це законно?
Каяспер• 19 сентября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Дружина не має бути вказана в реєстрі, тому що придбання за спільні кошти - це передумова для розподілу квартири або майбутнього відчуження (без дружини не продати). Але єдиний власник згідно документів буде чоловік.
Сподіваюся, ви юрфак не закінчували, просто роздаючи поради, розважається

Секретница• 19 сентября 2024
Ответ дляyasilisa
Разумеется даёт. Жилищный кодекс никто не отменял
Совсем не разумеется. Жилищный кодекс обязывает собственника содержать свою собственность.
Прописанный может НЕ быть собственником, следовательно не имеет права на получение информации о состоянии счетов.
автор Твердая валюта • 19 сентября 2024
Дівчата, дуже вдячна Вам.
Просто звязда• 19 сентября 2024
Так, це законно, бо голова осбб не має колупатися у вашому розподілі майна. У неї є список власників, все.
Анонім Перший• 19 сентября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Я зрозуміла що мені. Як її законо змусити давати мені відповідь. Тобто щоб вона була змушена відповідати згідно з закону
Нотаріальна довіреність від власника квартири на ваше імʼя , представляти його інтереси
Вони мають право вам не відповідати
Ви не власник
Просто звязда• 19 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Напишите письмо, приложите документы, сошлитесь на законодательство и попросите на будущее предоставлять вам информацию, как совладелице квартиры. Пусть предоставляет или письменно откажет, что она конечно не сделает.
Вона не має обов´язку відповідати на цей лист взагалі, має повне право проігнорувати, і правильно зробить.
Чорнобаївка• 19 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
А что это за право не отвечать на письма? Чем предусмотрено?

Просто звязда• 19 сентября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Розлучитися і Подати в суд на розподіл майна, змусити чоловіка подарувати вам половину квартири.
Просто звязда• 19 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Это ваше совместное нажитое имущество. У вас одинаковые права с мужем.
Ні
Чорнобаївка• 19 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Ні
Очередной мамкин юрист?
Просто звязда• 19 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Тим, що у неї нема обов´язку відповідати на листи нечленів осбб
Чорнобаївка• 19 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Серьезно?) а она письмо членов отвечать есть обязанность? Чем предусмотрена?
Така бойова Я• 19 сентября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Тобто копію свідоцтва про одруження та мої паспортні дані
Жартуєте?? Ніяких паспортних даних і свідоцтв. Право власності на чоловіку.
Така бойова Я• 19 сентября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Дивно вище пишуть що треба надсилати її свідоцтво про одруження щоб отримати відповідь..
Навіщо їй ваше свідоцтво про одруження?)))
Анонім Перший• 19 сентября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Або нотаріальну довіреність представляти інтереси власника, або нічого
автор Твердая валюта • 19 сентября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Ви раптом не наша керівниця ОСББ? Бо навіть на урядовій лінії говорять що вона МУСИТЬ відповісти, якщо не дасть відповідь можу подати в суд, скільки там позов 300 грн коштує?
Анонім Перший• 19 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Статутом
Чорнобаївка• 19 сентября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Статутом
Сами сочинили?)
Анонім Перший• 19 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Сами сочинили?)
Статут приймала не сама, були установчі збори об´єднання співвласників багатоквартирного будинку

Чорнобаївка• 19 сентября 2024
Ответ дляАнонім Перший
А если а ОСББ придет письмо из налоговой? Что в Уставе написано? Обязаны отвечать? Налоговая же не член ОСББ
Така бойова Я• 19 сентября 2024
Ответ дляТвердая валюта
А що саме треба вам від тої керівниці?
Анонім Перший• 19 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Залежить від змісту, загалом такі листи приходять на бухгалтерію
Звичайно, на запити державних установ відповідають згідно регламенту.
Чорнобаївка• 19 сентября 2024
Ответ дляАнонім Перший
А если не государственных? Из банка?
У вас еще и регламент есть на какие письма отвечать? Вы британская разведка?
Я вам открою секретик, только вы никому. На все письма юр лицо дает ответы. А если оно не давая ответ избегает выполнения определенный действий, то эту проблему решает суд.
Анонім Перший• 19 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
А если не государственных? Из банка?
Решайте, волосы назад
У нас в статуте написано- отвечать только на запросы владельцев договоров или их законных представителей
Чья то жена, может уже не жена - пусть как раз она решает это в суде.
То же самое чьи то взрослые дети.
Сейчас много людей за границей, в качестве исключения некоторые принимают доверенности написанные от руки с копиями документов . Но это очень идут на встречу. Очень
А вы судитесь - вперёд с песней
Анонім Перший• 19 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
А если не государственных? Из банка?
По-поводу банка, работают с государственными
Регламент есть конечно, как и статут
yasilisa• 19 сентября 2024
Ответ дляСекретница
Очень даже. Вы почитайте.
П.С. никто не утверждал, что зарегистрированное лицо ( по вашему прописанный) - это собственник.
Малая еще та• 19 сентября 2024
Ответ дляТвердая валюта
1200грн
Каяспер• 19 сентября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Решайте, волосы назад
То же самое чьи то взрослые дети.
А вы судитесь - вперёд с песней
ЗУ ’Про звернення громадян’. Як думаєте, що вищу силу має - статут чи закон?
Карусель-весель• 19 сентября 2024
Если все по букве закона , то от мужа доверенность на совершений действий с недвижимостью(кроме продажи) и все по сути с этой доверенностью можно делать все кроме продажи недвижимости
Анонім Перший• 19 сентября 2024
Ответ дляКаяспер
Звертайтесь до закону, до суду, хоч до чорта - вперед з піснею