Душа компанії• Изменено 19 сентября 2024
До теми Чоловік і нерухомість. Нові подробиці
2 дні назад я створила тему про чоловіка і нерухомість.
Хочу доповнити новинами.
Чоловік каже переписати назад будинок і що на дітей складе з часом заповіт. Так як це робить більшість батьків в старшому віці.
Мабуть свекруха з ним зараз часто свариться через його вчинок, вимагає повернути її будинок.
Додам - раніше він казав, що допомагати буде дітям тільки тоді, коли вони житимуть біля нього (хоча би в одному місті). Якщо ми розведемось - не бачу логіки зараз спішити повертатись в Україну, можливо тут залишимось жити.
Що думаєте?
Хочу доповнити новинами.
Що думаєте?