Приму в дар• 19 сентября в 11:21
Жировой Гепатоз
Поджелудочной и печени
40 лет
Диабета нет, алкоголь не употребляю
Есть небольшой живот, но имт в норме
Что делать?
Врач назначила три месяца гептрал, по узи ничего не поменялось
40 лет
Диабета нет, алкоголь не употребляю
Есть небольшой живот, но имт в норме
Что делать?
Пенек Возмездия• 19 сентября в 11:27
Як він вам заважає?
В мене тато після діагностування прожив ще 10 років, і помер зовсім не від гепатозу
Пенек Возмездия• 19 сентября в 11:28
Єдине що мій тато сидів на дієті гарбузовий. Важка їжа тільки зранку, ввечері каша гарбузова, гарбуз печений, насіння сире. Зранку олія гарбуза натощак.
ТАЗератти• 19 сентября в 11:32
Підкажіть, а як він визначається на узі? Печінка більш світлішого кольору стає, чи як лікар бачить?
Удачная• 19 сентября в 11:33
гепатоз дуже добре виліковується кетозом.
переходьте на білково-жирову дієту + овочі, так щоб у вас постійно кетоз був, і періодично контролюйте стан
Бамбарбия! Кергуду.• 19 сентября в 11:41
мені дуже допоміг прийом берберину (купую на айхерб)
за рік гепатоз вдвічі зменшився, узіст навіть не повірив
Злива інформації• 19 сентября в 11:41
А як ви його діагностували? Бо в мене по узі все наче норм, а от гепатолог мені кілька років тому жировий гепатоз в заключенні написав.
Зайва вага ж, але я ще тоді здивувалася, що без додаткових обстежень.
Приму в дар
• 19 сентября в 11:55
Ответ дляТАЗератти
Неоднородная структура
Приму в дар
• 19 сентября в 11:58
Ответ дляЗлива інформації
Неоднородная структура
Бесконечность-не предел• 19 сентября в 12:27
Диета вам нужна строгая, овощей побольше, добавки для печени и желчного - силимарин, Гептрала одного мало, гепамерц меньше имеет побочек хотя и дороже. Спорт, сон, если сможете соблюдать режим по питанию и образ жизни это восстанавливается в зависимости от степени ожирения. Обязательно надо этим заниматься
ДА да да• 15 октября в 11:29
При печінці зандру https://schizandrine.com.ua/ Гептрал це якщо є застій жовчі в печінці. У вас є застій жовчі в печінці.
Мати тріля• 16 октября в 16:22
Ответ дляДА да да
А если камни в желчном можно ?