Дівка в намисті• 19 сентября 2024
Противоударна плівка на вікна
Хтось клеїв? Як вона виглядає? Ефект скотчу, чи через вікно як і через скло видно?
Колись скотч клеїла впопихах - відклеїда, як повернулася в,Україну, але сліди клею ще не прибирали- бо то довгий процес. Але от думаю про п протиударну плівку
Паратруперсупер• 01 ноября 2024
Ответ дляДівка в намисті
А, тобто все одно ножем шкрябати(((
Тоді просто достатньо мокру тряпку на 30сек прикласти - бо так само скотуватися починає
Але таки шкрябати((((
Без ножа уксусом и мочалкой для посуды