Гладиолус• 19 сентября 2024
Як істи менше?
Як заставити себе не істи? Я схудла. Дисципліна була, втомилась. Зараз тримаю вагу, хочу схуднути ще. Як знову себе заставити ??
Тарабарщина• 19 сентября 2024
что значит меньше? Надо есть нормально, но качественно. Если организм получает достаточно белка, жиров, медленных и клетчатки - он сыт и вес в норме.
Гладиолус
• 19 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Зачем?
Щоб схуднути. Ви окрім питання не читали нічого??
Гладиолус
• 19 сентября 2024
Ответ дляТарабарщина
Та ні, так не вийде. Мені допомогло саме мало істи((( щоб була голодна, тоді кіло в місяць йде
Гладиолус
• 19 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Читала. Зачем Вам худеть?
А краще, щоб живіт торчав і ноги в штани не влазили ?)) ну чесно, цікаве питання у вас
Тарабарщина• 19 сентября 2024
Ответ дляГладиолус
ну значит голодайте и заранее прощайтесь с желудком и желчным. Что поделать, раз именно так.
Гладиолус
• 19 сентября 2024
Ответ дляТарабарщина
Та нічого не сталося. Вже декілька місяців пройшло, вагу тримаю, а хочеться менше…. Як себе змусити? Як взяти себе знову в руки? Як згадаю, що спочатку в обморок падала, не хочеться знову те проходити
Ответ дляГладиолус
Лучше иметь достаточно интеллекта, чтобы понимать, что верный способ достичь своей цели это определить правильную мотивацию.
Не покупайте одежду неподходящего размера и проблема решится.
Тарабарщина• 19 сентября 2024
Ответ дляSo_so
судя по комменту 8 - ничего не решится. Там вава в голове.
Гладиолус
• 19 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Яка у вас вага? Задоволені фігурою? Живіт не «висить»?
Гладиолус
• 19 сентября 2024
Ответ дляТарабарщина
А у вас яка вага?))
Вам болить, що люди хочуть схуднути?
бифидобактерияЖоржик• 19 сентября 2024
Ответ дляГладиолус
А у вас яка вага?))
Вам болить, що люди хочуть схуднути?
Вам правильне питання вище задали. Одне діло, коли у вас 90 кг при 150 см зросту, і інша справа, коли 50кг при 170см.
Гладиолус
• 19 сентября 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
В мене 56 і зріст 168)) я не худа, мізки є
бифидобактерияЖоржик• 19 сентября 2024
Ответ дляГладиолус
У вас адекватна вага. Вам треба не менше їсти, а підключити спорт для тонусу м‘язів, якщо у вас живіт «висить». А може у вас фігура «яблуко», і вся вага у вас в абдомінальній області. Тоді тут навряд щось кардинально виправить ситуацію….
Доставучая• 19 сентября 2024
Ответ дляГладиолус
а нащо ви наїдали той живіт?
Ви в першу чергу маєте дати відповідь собі.
Чому вам більше подобається переїдати, потім голодувати, втрачати свідомість і псувати собі здоров’я замість того, щоб повноцінно і збалансовано харчуватись зі своїми маленькими слабостями до джанк фуду чи, наприклад, алкоголю час від часу? + трохи спорту для тонусу
А_я_ЛОЖУ!• 19 сентября 2024
Треба дивитися на ваш раціон. Найпоширенішою причиною голоду, що з´являється незабаром після прийому їжі, полягає в браку ненасичених жирів, а також великій кількості вуглеводів. Додавайте до страв яйця, вершкове масло, червону рибу (лососеві), авокадо, горіхи та інші продукти з поліненасиченими жирними кислотами, і це дозволить насититися, довше не хотіти їсти, покращить якість шкіри/волосся/нігтів і сприятиме схудненню
БЦАшка• 19 сентября 2024
Ответ дляГладиолус
Якщо Ви вже скидали вагу, то до чого тема? Ви ж вже знаєте як саме тримати себе в руках. Чи яких відповідей чекаєте?
Без Баяна• 19 сентября 2024
Займатися таким цікавим-цікавим, що просто будете забувати їсти ;) і відповідно будете менше їсти
Вічний двигун• 19 сентября 2024
Ответ дляГладиолус
Так питайтесь правильно, как вам выше посоветовали , подключите регулярный спорт и будете худеть.
useruseruser• 19 сентября 2024
Розумію вас.Я і сама зараз схудла але хочеься ще.Мені 28 роеів,вага 46,5,зріст 153 см. Розумію,що до Ксенії Мішиної і ще Дууууууже далеко
младокошкина• 19 сентября 2024
Ответ дляГладиолус
Тоді допоможе лише повільно жувати, щоб приходило насичення раніше.
Частину каш замінити м´ясом і яйцями.
Харчування тричі на день без перекусів, пити до 2 л на день.
Ще можна пити воду кімнатної температури за 15 хвилин до їжі, десь півсклянки, повільно, тоді насичення буде раніше.
Але багато все одно не скинете, бо зайвої ваги немає практично.
Об´єм зап´ястя який?
Частину каш замінити м´ясом і яйцями.
Об´єм зап´ястя який?
Гладиолус
• 19 сентября 2024
Ответ длямладокошкина
Частину каш замінити м´ясом і яйцями.
Об´єм зап´ястя який?
Частину каш замінити м´ясом і яйцями.
Об´єм зап´ястя який?
14,5
Дякую за підказки!
Гладиолус
• 19 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Хоче бути чк Ксенія Мішина
Вона наче з телебачення давно пішла. Після холостячки її не бачила
младокошкина• 19 сентября 2024
Ответ дляГладиолус
14,5
Дякую за підказки!
Тобто тонка кістка. 2-3 кг ще реально скинути, хоча просто не буде.
Якщо любите басейн, можете спробувати плавати пару разів на тиждень по 1,5-2 км.
Гладиолус
• 19 сентября 2024
Ответ длямладокошкина
Дякую
Мать драконов• 19 сентября 2024
Ответ дляГладиолус
Вона дуже худа