Трахтибидох• 19 сентября 2024
Як лікувати молочницю
Дівчата порадьте як вилікувати молочницю вперше із цим стикнулась. Із симптомів виділення (як творог) і не значне печіння. Змоги звернутись до лікаря немає ((( тільки через тиждень, не хочу запускати
Всім дякую та миру 🇺🇦
Суцільна зрада• 19 сентября 2024
Я коли вагітна була лікувалась таблетками вагінальними клотримазол. До цього пімафукорт, флуконазол і ще різні і не проходило. Тільки вони мене врятували.
Мальчижка• 19 сентября 2024
Ну и диета дней на 10. Исключить всё, что любит грибок.
В идеале исключить стресс, но в нашей стране...)))