КарамбОлька• 19 сентября 2024
Приватизація приватного будинка. Як?
Купили мама з вітчимом будинок із земельною ділянкою. Купили в шлюбі.
Потім вітчим приватизував на себе.
Ми були рам прописані. Вітчим, мама, я, сестра, мої неповнолітні діти( двоє).
Він приватизував лише на себе.
Як зміг.
Тепер виживає нас з будинка. З мамою ще в шлюбі. Хоче все собі одному залишити. Типу, я тут власник.
Як добитись частини маминої?
Це ж не справедливо.
Куди йти? Які документи збирати?
Чи має мама юридичне право, якщо він приватизував будинок лише на себе?
Потім вітчим приватизував на себе.
Він приватизував лише на себе.
Як зміг.
Як добитись частини маминої?
Це ж не справедливо.
Куди йти? Які документи збирати?
Кнопкотиць• 19 сентября 2024
Він не міг його приватизувати. Беріть документи і йдіть до адвоката
Я Головна• 19 сентября 2024
Виходить, вони купили будинок на його ім´я, ось і все. Яка може бути приватизація приватного? Якщо були в шлюбі та ще й прописані там разом, то мамина доля в неї буде, хоче він того чи не хоче.
Кружите меня,кружите• 19 сентября 2024
Ответ дляЯ Головна
’та ще й прописані там’ права власності не стосується
Тракторні війська• 19 сентября 2024
Щось не те. Як вони могли купити будинок, який не був у приватній власності? Як оформлювали правочин купівлі? Приватизація майна здійснюється на усіх осіб зареєстрованих в цьому будинку на момент приватизації. Беріть документи і ідіть до юриста.
Я Головна• 19 сентября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Якщо дружина та чоловік прописані разом, і нерухомість придбана у шлюбі, то дружина автоматично вступає у спадщину, якщо що.
Не зви чайна• 19 сентября 2024
Ну судиться видимо только и через развод делить имущество на них. Но ваши дети что прописаны уже роли не играет
Кнопкотиць• 19 сентября 2024
Ответ дляЯ Головна
Так він же ще не помер
МояХатаЗкраю• 19 сентября 2024
Ви щось плутаєте, неможливо купити неправатизоване. Якщо купили, то мамина половина
Кружите меня,кружите• 19 сентября 2024
Ответ дляЯ Головна
На городі бузина
Кружите меня,кружите• 19 сентября 2024
Ответ дляКнопкотиць
Так він же ще не помер
Ну людина пише все шо знає
Почемучка• 19 сентября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вони могли купити давно, мій батько теж купляв будинок,у 80-х роках, тоді не було приватизації. А потім приватизував на себе
Готова до другої• 19 сентября 2024
1. Приватизується державне майно, а цей будинок батьки купили. Там просто оформлено свідоцтво на право володіння, що сильно відрізняється від приватизації в плані поділу майна
2. Право власності може бути оформлено на одного, однак фактично за законом воно перебуває у володінні та власності подружжя 50/50 (діти в прольоті).
3. Якщо такий розклад, то тільки через суд ділити спільне майно. Спочатку дім, потім земельну ділянку.
4. Питання поділу земельної ділянки складніше, бо там могла бути саме приватизація. Але й тоді частка землі, на якій будинок ділиться. На цей раз навряд чи порівну.
5. Тоді продавати вітчиму свою частку (або викупити його).
Є варіант продажі третім особам, але він мало дієвий.
6. Якщо не виходить, то виділяти частки нерухомості в натурі, оформляти як належить і тоді жити там чи продавати третім особам (коли частки виділені в натурі це вже більш перспективно).
Кружите меня,кружите• 19 сентября 2024
Ответ дляПочемучка
В кого він його купив?
Готова до другої• 19 сентября 2024
Ответ дляПочемучка
Це не є приватизацією, а звичайне документальне оформлення права СВОЄЇ (приватної) власності відповідно до прийнятого в той час законодавства.
Приватизація - зміна державної/комунальної власності на приватну.
А от земля перебувала у власності держави/громад і саме приватизувалася.
Почемучка• 19 сентября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
В кого він його купив?
Мене тоді ще не було на світі ) у жінки якоїсь купив . Зараз дім і ділянка приватизовані ( 9 соток )
Кружите меня,кружите• 19 сентября 2024
Ответ дляПочемучка
Купити можна тільки те, що у власності.
Кружите меня,кружите• 19 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Якщо він купив, то був звичайний договір купівлі продажу.
Величезна кількість людей взагалі не розуміє що таке приватизація, хоча напевно навіть і не замислюються
Почемучка• 19 сентября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Купити можна тільки те, що у власності.
Звичайний договір купля продажу
9000 карбованців ціна . В мене є фото договору досі
Приватизацію ділянки займались аж в 2019 році . Що вам ще не так ? 😁
МояХатаЗкраю• 19 сентября 2024
Ответ дляПочемучка
Будинки не були в державній власності
МояХатаЗкраю• 19 сентября 2024
Ответ дляПочемучка
Звичайний договір купля продажу
Приватизація ділянки не має жодного відношення до права власності на будинок, ви плутаєте поняття
Почемучка• 19 сентября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Будинки не були в державній власності
А де автор пише, що будинок був в державній власності ?
МояХатаЗкраю• 19 сентября 2024
Ответ дляПочемучка
Приватизувати можна лише те, що було в державній власності
Почемучка• 19 сентября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ну так автор і мала на увазі приватизацію ділянки, на якій стоїть будинок
Невже то не зрозуміло
Почемучка• 19 сентября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Скоріше то плутає автор і описала не так
МояХатаЗкраю• 19 сентября 2024
Ответ дляПочемучка
Невже то не зрозуміло
Ні, бо це зовсім різні речі, які між собою не пов´язані. Можна бути власником будинку без приватизованої ділянки. Власне автора цікавить саме власник нерухомості
Кружите меня,кружите• 19 сентября 2024
Ответ дляПочемучка
Звичайний договір купля продажу
До чого тут я
Земля, що була в державній власності, приватизувалась. А будинок теж у державній був? Чи як його ’приватизували’
КарамбОлька
• 19 сентября 2024
Ответ дляПочемучка
Так і є
Почемучка• 19 сентября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
До чого тут я
Ні, будинок ні
Просто прості люди ( в житті ) коли говорять приватизував будинок ? Мають на увазі - землю, яка стоїть на ньому
Це юридично не правильно, але всі розуміють, що мають на увазі
Ось і все. Прочитайте останній комент автора. В неї така сама ситуація
Вітчим купив будинок. У когось, потім приватизував ділянку