Love_Love_Love_• 19 сентября 2024
Це зараз всюди такі допити проводять коли намагаєшся переказати кошти зі своєї
карти?
Намагалась переказати 9152 грн. Тва рази відхилили операцію на третій раз потрібно було подзвонити по відеодзвінку працівнику банку, а там прям допит, за що кошти, чи знаю отримувача особисто, як домовлялись про переказ коштів, де взяла номер карти, прямо треш якийсь
Я сегодня за то платила)) на территории автосалона vw открыта касса банка пумб для оплаты за услуги. Всё, что выше стоимости 5000 грн- при оплате требуют паспорт и снимают копию. Бляха,а там все дороже 5 тыс грн(!) дешевле только карамелька и кофе- они бесплатные
Ответ дляJuly Ch
Подивиться в налаштуваннях, може у вас обмеження стоїть, не більше якоїсь суми, а ви переводили більшу суму
Скоріш за все так і є. Мені такий допит влаштовували коли в мене сума переказу вийшла на 100 грн більша, ніж встановлений ліміт (забула врахувати комісію)
Потім перераховувала і більші суми, але тепер завжди слідкую щоб ліміт на перекази в налаштуваннях був трохи більшим за суму переказу.
За цей місяць 2 знайома, у якої хакнули телеграм.
Пише в телеграмі, переведи суму, я через 2 години поверну.
Я майже перевела 3100, тільки завдяки тому що приват затребував відеоверифікацію, все закінчилося благополучно.
Я пишу в телеграм, вимагають відеоверифікацію, думаючи, що це моя подруга. Пишуть гади, які взломали, ось інша карта. Знову те саме, вже на іншу карту.
Я вийшла з телеграма, через 10 хв пише чоловік знайомої, дружину хакнули.
Ответ дляnikolayev
Мне тоже сообщения от Привет Банка приходило. Без проблем, только до 2 000 грн можно перечислить.
Я намагалась переказати трохи більше 10 тис, то взагалі не йшло, відправила 1000, потім 9 з копійками
Ответ дляBusinka_11
В Европе и Америке похлеще будет, так что это еще цветочки.
Намає в Америці нічого похлєще. Тобі допит не влаштовують коли ти 300$ хочеш переказати
Ответ дляkarapuz19
Теж питали чи не оплачую за щось в тг чи тік току
Ответ дляJuly Ch
Немає в мене ніякого ліміту, звісно, я б так не дивувалася
Ответ дляnatuniya
Ага. Чи не вимагали у вас гроші за інформацію про полонених, чи не говорили вам що родич попав в біду, чи не говорили вам.....і ще 100500варіантів
Такого не питали конкретно, але в загальних рисах щось таке +-
Ответ дляJuly Ch
Здається ліміт все - таки є, в Приватбанку він точно є, і його встановлює сам банк
В мене ліміт 25 тисяч
Це не А банк, при чому до ліміту ці всі питання?
Ответ дляnikolayev
Написали, что это, для нашей безопасности.
Та ок, ну це прям такий допит був з дивними питаннями
Ответ дляnikolayev
А в кінці сказали що якщо шось не так то банк знімає із себе всю відповідальність
Ответ дляJuly Ch
Ліміт є, і може перевищили його не ви, а отримувач, тому і було відхилення переказу
Ок, а до чого ці всі питання, як домовлялись про переказ, що це за гроші, чому така дивна сумма і тд, ну явно питання не стосуються ліміту