Ушла и Пришла• 19 сентября 2024

Якщо мити руки дегтярним милом чи можна позбутися екземи на руці?

Чи для чого взагалі це вонюче мило?
Пиу!Пиу!• 19 сентября 2024
Экзема лікується дієтою, кортикостероідами і гумовими рукавичками для всього, що пов´язане з водою.
А, ще постійним зволоженням дитячим кремом.

Кондуктор трамвая• 19 сентября 2024
Нет, конечно. Это врач Вам такое сказал?
автор Ушла и Пришла • 19 сентября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Все це роблю,але через деякий час повертається
Айпишница• 19 сентября 2024
Звісно, що ні.
Висушить, ще гірше буде
Пожарник• 19 сентября 2024
Читала десь ,що в комплексній терапії справді допомогає від екземи. Але то повинне бути мило-нульовка з хорошим відсотком дьогтю .
автор Ушла и Пришла • 19 сентября 2024
А для чего воно треба? Читаю що від екземи може допомогти
Стефанія• 19 сентября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Воно на все життя. Десь стрес чи якась хімія і назад

Пиу!Пиу!• 19 сентября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
В мене була більше 20 років. Теж періодично з загостренням. Оте все, що понаписувала, допомагало на якісь періоди.
І знаєте, що помітила? Переїхала дуже далеко. Повністю змінилась вода, з якою маю справу..екзема зникла. Ось таке спостереження.
маминаБубочка• 19 сентября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Оно же просто косметическое. Не лечебное. Я покупала потому, что мне запах нравится.
Хочу наколоти губи• 19 сентября 2024
а я люблю це мило, навіть для гігієни тіла використовую...маю псоріаз... вилікувати вашу екзему воно 100% не вилікує, так що якщо вам не приємний його запах, то й не силуйте себе
Светка-пипетка• 19 сентября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
А проблема екземи криється у воді?..
Тобто в її якості?
автор Ушла и Пришла • 19 сентября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
І в мого батька таке було. Була екзема,а коли в молодості пішов служити,поїхав в інше місто то там і пройшла та екзема. І вже дуууже багато років нема в нього її
Пиу!Пиу!• 19 сентября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
А проблема екземи криється у воді?..
Тобто в її якості?
Я не знаю. Кажуть, стрес теж впливає. Але останні три роки в мене було стресу мабуть більше, ніж за все попереднє життя. Із всих чинників змінилась вода. І ось такий ефект. Зараз майже все роблю без рукавичок. Тобто, хімії і соків з овочів і фруктів на руках стало більше
KievN• 19 сентября 2024
экзема это аутоимунный протокол в питании
Ms. Анонимная• 19 сентября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Лечебное. Но не от экземы
маминаБубочка• 19 сентября 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Лечебное. Но не от экземы
Ну я его просто так покупала довольно долго. Чтоб чем-то отличалось от обычного туалетного, я не заметила. Запахом только разве что)
Ms. Анонимная• 19 сентября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Точнее, оно помогает при экземе, но не лечит ее. От обычного туалетного мыла оно отличается не только составом (и, соответственно, запахом), но и действием
Звезда в шоке• 19 сентября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Би це хронічне захворювання і його можна вивести в довгу реміссію, а не позбутися повністю. Вам треба спочатку спостерігати, від чого у вас загострення і прибирати причину.