Звезда в шоке• 19 сентября 2024
Скільки платите за репетитора з англійської?
Місто і ціна?
Результатом роботи задоволені?
Бо я в щоці від 400-450грн.
Передмістя Києва.
Чи то я відставша від життя?
Результатом роботи задоволені?
Бо я в щоці від 400-450грн.
Передмістя Києва.
Чи то я відставша від життя?
Поліпривіт всім• 19 сентября 2024
Ще з минулого року 400 грн. Онлайн, репетитор не з Києва і звідки я, вона не знала. Тож ціну не для Києва лупила)
Виннипуховна• 19 сентября 2024
Індивідуальна робота не може бути дешевою. Якщо дорого є групове навчання
Мамаша в бигудях• 19 сентября 2024
Люди, поделитесь контактами репетиторов по300- 400-500. 700 занимается дочка -50 минут. А результата я не вижу
ЛеньГуглить_правда• 19 сентября 2024
250 грн/год, підготовка до НМТ, онлайн, не Київ. Репетитор перевірена - у 2018 році готувала старшу дитину до ЗНО, а потім пізніше до IELTS. Часто переносить заняття чи запізнюється і просить почекати - але ми підлаштовуємося, бо репетитор того варта і ціна більш ніж лояльна для спеціаліста її рівня.
Творческий типаж• 19 сентября 2024
200 грн година,Миколаїв.Син в 8- му класі.Ходить до репетитора додому
ШанельКуКу• 20 сентября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Поделитесь контактом. Какой город?
Ответ дляЛеньГуглить_правда
поділіться контактом репетитора будь ласка.
Шукаю трусики• 24 сентября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
У нас репетитор очень хороший, английский 500. если подходит, откройтесь или имейл напишите.
Луиза-5731• 24 сентября 2024
Добрий день, хотіла би запропонувати свої послуги репетитора з англійської мови. Маю досвід викладання майже 4 роки. Працюю з дітьми 1-11 класи. Наразі працюю виключно онлайн. Вартість 1 заняття тривалістю 60 хв - 350 грн.
Якщо Вас зацікавила моя пропозиція - пишіть у приватні повідомлення або телефонуйте за номером +380984423348.
Мамаша в бигудях• 24 сентября 2024
Ответ дляШукаю трусики
Напишите, пожалуйста контакты мне 🌸
Шукаю трусики• 24 сентября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Напишите, пожалуйста контакты мне 🌸
Откройтесь или напишите имейл
prorvemcya• 24 сентября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
напишіть в особисті,, я репетитор з анг.мови