Щебетуха• 19 сентября 2024

Виховання дітей

Два дні поспіль дитина (11років) не лягає вчасно спати і робить нерви всій родині. Знає, що треба здати гаджети до 22:00 і лягти. Але поки 1000разів не скажеш/покричиш, нічого не зробе. Вчора походеньки по дому були до 00:00. Сьогодні ось до 23:00. І сну ще немає. В теорії ходити 💩/🍞🥖/🥛 ще може безліч разів.
+ ввечері був вчинений скандал. Що нічого робити не хоче. Ні купатися, ні чистити зуби тощо.
Що все і так чудово.

Завтра клас збирається на прогулянку (діти+батьки). А я так виснажена, що йти категорично не хочу. Вже втомилась все робити для дитини, а у відповідь - хамство. Ви б йшли на непотрібну вам прогулянку чи приділили б час собі?
Результат:
вже голосів: 38
18 (47.37%) Приділила б час собі
16 (42.11%) Йшла б
4 (10.53%) Тиц
So_so• 19 сентября 2024
Я буду в белом. Я ложилась спать когда сама хотела, не контролировала душ, зубы и сон дочки. Никаких скандалов, нервов. На прогулку пошла бы с удовольствием.
Вопросы ухода за собой только разговоры по душам, шоппинг всяких красивостей, дальше что кому ближе.

Mrs.Sexuality• 19 сентября 2024
Он у вас не устаёт в школе что так поздно ложится? Запишите его на секции например карате или футбол, будет домой еле ноги притягивать, будет не до сидения в телефоне до 12 часов.
автор Щебетуха • 19 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Круто вам.
А я вже втомилась витрачати гроші на стоматологів. Зуби не з кращою генетикою. Обходяться доволі дорого(
Клевотница• 19 сентября 2024
Мне такие прогулки не интересны, сыну тоже, не ходим. А по поводу сна не заморачивайся, у нас все поздние, малый тоже раньше 12 или часа не засыпает, это при том что в школу вставать рано и ехать 50 минут, устанет, не выспаный будет, поспит днём. Заставлять ложиться спать считаю бредом
Лялька в колисці• 19 сентября 2024
Автор вам надо психолог и не страшно что зубы не почистит....
So_so• 19 сентября 2024
Ответ дляЩебетуха
Круто вам.
Никакой уход зубы не спасёт. И в любом случае, нервы и отношения стоят дороже.
Лялька в колисці• 19 сентября 2024
Ответ дляЩебетуха
Круто вам.
Чистка совсем не помогает или они хорошие или нет

ЭмчЭндЭм• 19 сентября 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
У моей школа, потом вокал час, потом хореография 2 часа, с подружками час на улице. Домашка с трудом, в последний момент. Вот еще не спит и сна ни в одном глазу.
Так каждый день.

У всех ресурс разный. У моей так с маленткого, энергии валом.
автор Щебетуха • 19 сентября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
«Не почистить» і «по 3 дні не чистить» - різне
So_so• 19 сентября 2024
Ответ дляЩебетуха
Представляю как эта роль истощает. Мать, которая жертвует собой, причиняет добро.
Лялька в колисці• 19 сентября 2024
Автор идите к психологу вам нужна помощь
автор Щебетуха • 19 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Погоджуюсь, роль мами - не для всіх
So_so• 19 сентября 2024
А кроме зубов, что ещё? Не примет душ, Вам будет стыдно?
автор Щебетуха • 19 сентября 2024
Ответ дляSo_so
А чому вам соромно в таких ситуаціях? Розкажіть, аж цікаво
So_so• 19 сентября 2024
Ответ дляЩебетуха
Погоджуюсь, роль мами - не для всіх
Прислушайтесь сама к себе
’Вже втомилась все робити для дитини, а у відповідь - хамство’
Никому не нужно Ваше ’делать всё’.
Не делайте. Не уставайте. Не получайте в ответ хамства.
Живите своей жизнью, получайте удовольствие, стройте с ребенком отношения из этой позиции. И будете получать другой ответ.
Вишня на торті• 19 сентября 2024
Та забийте, я забила рублюсь в игру . Діти якось самі розберуться в 11 рочків.
ЭмчЭндЭм• 19 сентября 2024
Авторе, що я зрозуміла зі своєю 10-річкою (майже 11 років).
Якщо лєгти спати всім в 9 - вона теж ляже і таки засне в 10. Тупо з нічого робити. Особливо якщо відключити гаджети. Це робить адмін мережі вдома або Фемілі лінк, або рубильник на квартиру - кому що ближче і легше.

Зуби - простіше в руки дати пасту і щітку аніж гавкати 10 раз. Так роблю тиждень - вже бачу, що входить в звичку і коли я йду в ванну - вже йде сама. Рефлекс)

Одяг - взагалі плюнула. Просто рано вранці брудне (або просто ношене 1-2 дні) кидаю в пралку і доводиться вдягати чисте.

Уроки найгірше. Забити, як тут радять, не можу, вже було, закінчилось погано.
Тому тупо питаю - о котрій точно ти сядеш за уроки? В той час все вимикається і з милим виглядом говорю, що якщо потрібна допомога - це єдиний час, який можу виділити. Бо потім є справи.Якщо допомога не потрібна - просто говорю, що як раз у тебе вільний час без гаджетів для уроків.

А ще як вибрикує - просто підходжу, обіймаю і говорю що навіть такого їжачка колючого люблю.
Арина85• 20 сентября 2024
12 років це дитина, яка потребує вашої уваги, і можливо саме цієї уваги ( хоч в негативному проявленні) вона намагається добитися своєю поведінкою
Тектологиня 80lv• 20 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Я тоже знаю детей, которые в 3 часа ночи играют в игры в телефоне, но считаю, что это совсем не ок. И пока дети - это дети, их надо контролировать.