Скляна миша• 19 сентября 2024

Несколько языков

Всем доброй ночи! У кого дети учили несколько языков? Это реально? Находимся в Германии, естественно учим немецкий, так же английский, и вот в укр.школе появился французский 🫣 Не знаю потянет ли. Ребёнок мальчик, 5 класс, особо учится не любит, но и не сопротивляется обучению.
Кокосиха• 19 сентября 2024
Так, жодних проблем
Люблю кетчуп• 19 сентября 2024
Оставите укр школу, или выберите немецкий, как второй язык
Love_Love_Love_• 19 сентября 2024
Нормально, багато дітей включаючи моїх вчили декілька мов
МинерАлочка• 19 сентября 2024
Моим детям, слава богу, легко даются языки, впитывают как губки. Мы именно на языки делаем упор, на будущее не помешает.
автор Скляна миша • 19 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
У них в классе французский второй язык
Люблю кетчуп• 19 сентября 2024
А так, обычно второй иностранный без доп занятий никто не знает, так что пустая трата времени
автор Скляна миша • 19 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Спасибо, просто ещё и немецкий особо не заходит, а тут ещё новый язык
ніколи такого не було• 19 сентября 2024
Важко сказати як піде вашому. Мій вивчав з 5 років англійську, з 6 років додалась французька і потім десь років з 10 німецька. Ну і школа українська, а ми російськомовні на той час. Моєму норм було, він легко мови вивчав
МинерАлочка• 19 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
Ну да, это сложный период. Могут быть порой завтыки, а потом как прорвет, начнет тараторить.
Яжемать Мне можно• 19 сентября 2024
Сестра вчиться в Італії 2.5 роки. Італійську вивчила на b2 з 0, бо ходить в італійську школу щодня. Здала півроку назад англійську теж на b2. В українській школі ще вчить французьку. А в італійській гімназії вчить німецьку та іспанську. В обох школах майже повна відмінниця. Ми самі в шоці) їй 15 років. Діти вчаться набагато швидше дорослих. За 8 -10 годин мови в день її нереально не вивчити...
любименькая• 19 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
а сколько у вас детей?
Підмітайло• 19 сентября 2024
Учит три языка, все норм, но немецкий иногда вывешивает его,но терпит, я думала тяжелее будет
Кокосиха• 19 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
Вам треба розставити пріоритети, є основна мова, а решта як виходить. Додаткові можна доганяти на канікулах в мовних таборах в різних країнах
Love_Love_Love_• 19 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
а сколько у вас детей?
Нашо вам?)))
любименькая• 19 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Нашо вам?)))
просто интересно
если это секрет - можете не отвечать
автор Скляна миша • 19 сентября 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Может девочкам легче) Хотя молодец конечно
автор Скляна миша • 19 сентября 2024
А как вообще французский, лёгкий язык? )
Яжемать Мне можно• 19 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
Може, і легше дівчатам. Але у нас схильність до мов. Я сама говорю англійською, французькою, італійською + українська та російська. Якось воно легко завжди мені давалося. Сестрі так само
Яжемать Мне можно• 19 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
Ні, взагалі-то достатньо складна мова (
автор Скляна миша • 19 сентября 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ні, взагалі-то достатньо складна мова (
Тяжелее немецкого?(
Яжемать Мне можно• 19 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
Тяжелее немецкого?(
+- така сама по важкості. Англійська, іспанська та італійська простіші
Кокосиха• 19 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
Дуже складна
осень харашо• 19 сентября 2024
У моєї дитини все как само, як у вас. З 5 почалася французька в укр школі. Зараз в 7 класі і в Німеччині французька додалася. Все нормально. Англ - високий рівень. Німецьку тут вивчив з нуля, вже добре знає. З мовами ніяких проблем
Залізна тьотя• 19 сентября 2024
Значит менять на немецкий
Украиночка• 19 сентября 2024
Ми теж в Європі. Моя донька в гімназії зараз вивчає німецьку, англійську, французьку і з цього року додалася ще латинь
автор Скляна миша • 19 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
Спасибо вам, возможно и у нас так будет) Сейчас сын в интеграционном классе, ему конечно тяжело, но думаю, справимся и лишним не будет.
автор Скляна миша • 19 сентября 2024
Ответ дляосень харашо
А за сколько времени ваш ребенок выучил немецкий? И только в школе учил?
осень харашо• 19 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
Звичайно, справиться. Все буде добре.
Мій вже давно в звичайному класі, оцінюється як всі. Вчиться добре. Але , якщо чесно, більшість знань - з української школи.
автор Скляна миша • 19 сентября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Значит менять на немецкий
Не знаю можно ли ..если в классе второй иностранный французский
Залізна тьотя• 19 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
Искать менять пробыаать прсить