Гола з конопель• 20 сентября 2024

Проснулась і відчуваю що там щось мішає

Хворію орві, соплі , більше нічого. але от проснулась і в тому місці де палець коли натискаю , то якийсь дискомфорт є і наче такий шарік чи гуля.
Не болить, але неприємно. Зуби всі в нормі, горло не болить. Але чуть першило два дні тому.
Що то таке і що з тим робити?
Щепотка_совести• 20 сентября 2024
Починається хвороба. Полоскати содовим розчином, раз 5 на день

3@йk@• 20 сентября 2024
Це лімфовузол збільшився, вітаю, ви хворієте
автор Гола з конопель • 20 сентября 2024
Ответ дляЩепотка_совести
А що то за гулька?
З іншої сторони такого немає. А тут прям добре її чути, як піднімаю голову, то в дзеркалі видно її
Ответ для3@йk@
То страшно? Що з тим робити? То треба УЗД , сімейного чи куди? Чи можна просто дома лікуватись як звичайне орві? Є якісь обмеження?
3@йk@• 20 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
А що то за гулька?
Лімфовузол. Збільшився з того боку де інфекції більше в горлі
Знаю бакси• 20 сентября 2024
Ви вперше в житті хворієте чи не вчили анатомії в школі....
Ответ для3@йk@
Але горло не болить, зовсім. Соплі є і все. Навіть голова не болить, температури нема і не було
Ответ дляЗнаю бакси
Ні, але гулька вперше
3@йk@• 20 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
Збільшення лімфовузлів при інфекції це норма. Якщо прям вже два тижні збільшений і дуже сильно, тоді до лікаря

Знаю бакси• 20 сентября 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Людина написала, що хворіє...яке починається...як ви читаєте
Знаю бакси• 20 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
Ні, але гулька вперше
Відкрийте Гугл і почитайте функції лімфатичної системи і лімфовузлів і все стане зрозуміло
Ответ для3@йk@
Ні вранці, навіть вчора ще нічого не було. А сьогодні зявилось.
3@йk@• 20 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
Це НОРМАЛЬНО
Ответ для3@йk@
Це НОРМАЛЬНО
Дякую. А коли він має зменшитись? Щоб Знати якщо не зменшився що треба до лікаря? То довга процедура, чи як збільшився за ніч так і зійде?
Я настрашилась, що то щось страшне, як намацала ту штуку. Ніколи лімфовузли не збільшувались в мене
3@йk@• 20 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
Поки хворієте. В залежності від того чим і скільки хворієте. При звичайному орз може тиждень бути збільшеним, навіть півтори
Ответ для3@йk@
Ого, дякую. Вже другий чи третій день соплі маю. чхала до того. Віруску якусь підхватила, на роботі всі такі. Але всі ще кашляють, горло, в мене лише соплі
Valentina shop2020• 20 сентября 2024
Витамин С ударная доза,полоскать перекисью,пару раз
Щепотка_совести• 20 сентября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Я прочитала, але написала трохи неправильно, тобто інфекція вниз опустилася. Тобто треба ще й там інтенсивно лікувати. Полоскання - ефективний метод, кращий за льодяники, хоч не такий смачний.

Ответ дляЩепотка_совести
Дякую.
Дякую за відповіді. Тепер знаю що то таке і що це нормально. А то вже хотіла бігти на УЗД і до сімейної. А те що коли. Нажимаю на ту гулю вона чуть них, не болить але неприємно, то тоже нормально?
Щепотка_совести• 20 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
До сімейного можна піти, пам´ятаю, сина водила до лікаря, зі збільшеними лімфовузлами, вона щось призначала, наче лімфоміозот. Але краще запитати.
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую. Піду якшо і надалі буде таке
Ваша прЭлесть• 20 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
Не волнуйтесь. Ничего страшного в этом нет. Увеличился лимфоузел. Потом сам уменьшится. Не трогайте его, не грейте ни в коем случае
Ответ дляВаша прЭлесть
Ок дякую. Я просто думала що в тому місці збільшується лв лише коли горло болить, а не просто соплі. А виходить воно все зв´язано
Ваша прЭлесть• 20 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
Да, нормально.
Багиня• 20 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
А що то за гулька?
Автор, не хочу вас лякати, але у моєї 26річної доньки так починалася НХЛ (неходжкинська лімфома). Я вже створювала тут дві теми про це. Лімфома, якщо починається з горла, то це завжди одностороння історія 😔 Якщо у вас довго буде збільшений лімфовузол тільки з однієї сторони, то треба обстежуватися.
Ответ дляБагиня
Дякую, тривожність на найближчий час ви мені гарантували. А так все добре починалось. Але ж як є соплі, чхання, то все ж думаю то наслідок вірусу?
Панна Кота• 20 сентября 2024
Сходіть до лора. Можливо є потреба промити мигдалики. Страшного в тому немає нічого.
Ответ дляПанна Кота
Немає потреби, бо лише в серпні промивала мигдалики. Була в лора
Маю потребу в таких процедурах час від часу. В горлі все спокійно,навіть мигдалики не збільшились. Лише той лімфовузол підщелепний.
Соплі вчора текли прозорі, сьогодні менше і суть густіші стали. Більше симптомів немає. 3-4 дні перед цим чхала , вже тоді зрозуміла що буду певно хвора.