А я нівроку• 20 сентября 2024

Как вам духи Cafe Montale?

Поросенка• 20 сентября 2024
Приторные как по мне. Но мне весь Монталь из одной бочки, кроме единичных экземпляров.

Бабо-лебідка• 20 сентября 2024
Погано. Давно діло було, коли брала відливант. Не зрозуміла масового захоплення цим парфумом. Тоді ще й Монталь був старого ’ розливу’. Галасний сумбур заявлених нот, що не можна навіть сказати, про що конкретно парфум. І все це плаває у мускусі, як і всі парфуми Монталь.
Куплю орехи• 20 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
Не говоріть так, вони всі різні.
Marinamariana• 20 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
Солнце Капри пробовали ?
Marinamariana• 20 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Не говоріть так, вони всі різні.
Они все сладкие в основном
Куплю орехи• 20 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Они все сладкие в основном
Багато є тошнотворних, згодна, я чоловіку цей подарувала, мені прям дуже приємний, довго вибирала, дуже стійкий, він піде на роботу, а в гардеробній аромат лишається на цілий день
Гарнюнька• 20 сентября 2024
Intense cafe?
У мене це улюблений варіант на зиму)
Поросенка• 20 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Солнце Капри пробовали ?
Мне там нравятся Интенс тиаре и мухалат. Все что с розой- категорически нет
Marinamariana• 20 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
Солнце Капри не с розой , он соленовато свежий , морской

Радуга-дуга• 20 сентября 2024
Если Intense cafe- то у меня пробник,которого на несколько лет хватит. Он очень интенсивный и стойкий. Я только зимой им пользуюсь и то 1 пшик и если на открытом пространстве находится собираюсь. Не мой любимец.