Без образів• 20 сентября 2024
Які у вас програми на айфоні для схуднення?
Які у вас на айфоні та епелвотч стоять застосунки, що допомагають у схудненні?
Порекомендуйте будь ласка.
Щось нічого в них не розумію.
Дякую
Порекомендуйте будь ласка.
Щось нічого в них не розумію.
Дякую
Клептоманка• 20 сентября 2024
Я просто слежу за активностью. Количество шагов (не менее 10 тыс). Записываю тренировки в зале. Это все встроенные функции в часах и дубль на телефоне. Мне больше не надо.
Цветов Мне срочно• 20 сентября 2024
А що є такі програми на Айфоні - ставиш на телефон і худнеш? Хочу дуже