Мая твая не панимать• 20 сентября 2024
Дівчатка, гляньте, як у магазині зробити ще полиці
Розширила магазин, але дивлюся що все не влазить, не подобається як стоїть товар на підлозі. Може ще якісь стелажі заиовити ? Дякую
все по ГОСТу!• 20 сентября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Я думаю ви і не зайдете, бо ми в зоні бойових дій, хіба що ви теж
У меня 30км до границы с белгородской обл. Как это влияет на посещение магазина?
У вас хороший ассортимент, но выкладка и организация пространства хромают
все по ГОСТу!• 20 сентября 2024
Ответ дляOlga_72
Це магазин насіння . Там вигляд бутика не потрібен. Люди у землі копирсаються.
Там должно быть удобно, а у автора, как в подсобке
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляOlga_72
Розпечатайте кюаркод. Іноді так людям краще оплачувати.
Та це коли світла не було після прильотів, а так у нас термінал є
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так мы с Вами соседи, тогда приходите конечно. Пригород? Харьков, сс? Я с пригорода
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляВкуси мене
Можете зверху над насінням полиці доробити, як тут, наприклад
Красиво🥰🥰🥰, у меня высота не позволяет, хотя хороший вариант. Остается 40 см
Вкуси мене• 20 сентября 2024
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляВкуси мене
Тут ше бачу стіну вільну. Можна відсунути прилавок і полиць доробити)
Там буде оця сітка стояти, я її прибрала тимчасово
Не зацілована• 20 сентября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Мені зараз зовсім не нра... хотіла більше товару щоб влізло, а вийшов безлад
Нічого, все буде. Спробуєте по всякому і знайдете найкращий для себе варіант. І так видно, що намагались максимально зручно зробити. Не має проблем тільки той, хто нічого не робить