Мая твая не панимать• 20 сентября 2024
Дівчатка, гляньте, як у магазині зробити ще полиці
Розширила магазин, але дивлюся що все не влазить, не подобається як стоїть товар на підлозі. Може ще якісь стелажі заиовити ? Дякую
Не зацілована• 20 сентября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
зробіть стійку посередені
Точно, я теж таке подумала. Але не глуху фанерну, а якусь більш повітряну, хоча б металевий стелаж, з сітки якоїсь, може скло. Щоб простір зовсім не красти. І полиці під стелю то теж не гуд, немає до них безпроблемно доступу, людині треба все в руках потримати. Бо я особисто напрягаюсь напрягати продавця, краще піду туди, де можна спокійно вибрати самостійно
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляКороль дивана
Пц, организация полок...
По іншому переставити?
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
зробіть стійку посередені
Невисоку? Я теж думала по середині, ало боюся що буде темно
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляНе зацілована
Мені зараз зовсім не нра... хотіла більше товару щоб влізло, а вийшов безлад
Король дивана• 20 сентября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Вам та стойка уже ничего не испортит. Есть специалисты по организации торгового пространства. У Вас ота витрина возле кассы, с семенами, вообще, беспонтовая. Это для кондитерки, а не для семян. Погуглите, что ли, какая бывает торговая мебель.
Твердая валюта• 20 сентября 2024
Ответ дляКороль дивана
Пц, организация полок...
Ви мабуть трохи переплутали бутік Монако і звичайний магазин насіння.
Вам шашечки чи їхати?
Аби було видно і зручно для продажу все інше ньюанси
Вам шашечки чи їхати?
Король дивана• 20 сентября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Вам шашечки чи їхати?
В том-то и дело, что оно неудобно. Ни продавцу, ни покупателю.
Дуб береза• 20 сентября 2024
у вас тех. приміщення є? положіть по 1 пакету землі, 1 совок, навіщо весь товар купою викладати? для насіння є прозорі ( з сітки) 2 сторонні стелажі. ії можна поставити десь на проході.
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляКороль дивана
Вона не з насінням, а з хімією
Пополняю_Карму• 20 сентября 2024
Можно чтоб товар не лежал прям на полу, поставить его на палеты? Можно на обычные или выкрасить их в белый/серый ( какой цвет больше подойдет)
Хороший выбор у вас, я была бы постоянным клиентом такого магазина 💐
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляКороль дивана
Ось так хімію виставляють. У мене ще два магазини є, там більше місця, тому проблем немає. Ось у вітринах і у шафі
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Дякую, у нас усе є. По палетам думала також, але боюсь що будуть дуже громіздкі, я б усе наверх попіднімала
Дуб береза• 20 сентября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Вона не з насінням, а з хімією
ось тут знову. у вас багато одиниць товару лежить. достатньо 1 шт. тоды у выльне мысце ынший товар покласти можна.
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляДуб береза
Ні, підсобки нема, ми її убрали, щоб розширити площу, бо вона була як чверть магазину
Пополняю_Карму• 20 сентября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Витрина у вас отлично смотрится, а вот стеллажей если наставить то как там ходить? Будет как в библиотеке)
Товара много, а магазин маленький.
Но с другой стороны шикарный выбор
Товара много, а магазин маленький.
Но с другой стороны шикарный выбор
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляДуб береза
В сезон оця вся вітрина розходиться майже за день, тому так і викладаємо. Люди меруть по 8-10 пакетів одного найменування, а коли черга, не вспіватимеш шукати все це під прилавком
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Товара много, а магазин маленький.
Но с другой стороны шикарный выбор
Товара много, а магазин маленький.
Но с другой стороны шикарный выбор
Нікуди розширити його, місце прохідне і підїзд є прямо до магазину. Тому так. Але я б ще багато чого б завезла.
Мэри Попкинс• 20 сентября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
посередені/, невисоку
Посередині металеві стелажі по типу корзина на ніжках. У корзині більш дрібний товар, під стелажами тази, контейнери.
Йдіть в АТБ, та подивіться як у них ’товар тижня’ розташований. Перед полками не повинно бути товару, бо кліент не підійде і нічого не візьме.
Для насіння краще всього ось такі вертушки. Додам постом нижче. На них багато дрібного товару можна запіхнути, і людям подобається їх крутити.
все по ГОСТу!• 20 сентября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Получился хламовник. Заходить не хочется.
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляOlga_72
З насінням у нас все добре. Сітки на стінах свою фунецію виконують, мені платик потрібно з полу прибрати- відра, тази, щітки
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я думаю ви і не зайдете, бо ми в зоні бойових дій, хіба що ви теж
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляOlga_72
Мая твая не панимать
• 20 сентября 2024
Ответ дляOlga_72
фото
Ну тут все мілке, мені велике потрібно прибрати
Ответ дляМая твая не панимать
Так велике на великі стелажі, а дрібне на вертушки. Так ви зможете розмістити більше товарів у магазині.
Зверху стелажа велике легке, тази, контейнери. Середня частина стілажу, середній товар спонтанна покупка, ємоційний, декор, той що хочеться взяти, той що дреба добре розглядати. Знизу важкі товари. Земля, мульча, каміння.
За спиною продавця те що потребує консультації.