Нічна ненажера• 20 сентября 2024

Колезі здається

що їй постійно шкодять - то файли її відкривають (насправді - ні), то - вона щось робила, а воно щезло (хз, ні у кого нічого не щезає), то хтось листи її відкриває і вона їх не знаходить і т.д. Доказує що ми не праві, а она розбереться що воно, чи система погано працює, чи програмісти лазять.... задовбала, якщо чесно. то діагноз? типу брєд ущерба?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 сентября 2024
шизо

Радуга-дуга• 20 сентября 2024
вона відповідальність брати на себе не хоче за помилки.
Соседушка• 20 сентября 2024
Есть такие люди, за которыми все время следят, документы их прячут, и так далее. Отклонение, наверное, какое-то, а может просто особенность характера. Хз, но напряжные они
автор Нічна ненажера • 20 сентября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
так тупо. є у неї риси - вона ніколи не помиляється, то все інші. завжди поучає
ole4kakissa• 20 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
шизо
Шизо-тролль
автор Нічна ненажера • 20 сентября 2024
Ответ дляСоседушка
дуже напряжні((((
автор Нічна ненажера • 20 сентября 2024
Ответ дляole4kakissa
Шизо-тролль
59 років, ранувато
4есотка• 20 сентября 2024
Ответ дляНічна ненажера
59 років, ранувато
Нормально)
автор Нічна ненажера • 20 сентября 2024
Ответ для4есотка
Нормально)
недайбох, як мізки зберегти хоч до 75(((

вентиляторная• 20 сентября 2024
Манія величі. Такі завжди думають, що світ крутиться довкола них.
автор Нічна ненажера • 20 сентября 2024
Ответ длявентиляторная
ну от число логічно подумалаб - у всіх норм, а у неї пригоди?
Сладкий лимончик• 20 сентября 2024
У моих родственниц такими были первые признаки деменции. Они обвиняли людей в краже своего имущества.
Катастрофа• 20 сентября 2024
в мене теж колись така колега була...постійно питала: хто сидів на моєму місці, хто мою ручку брав, хто по телефону моєму говорив, бо шнур телефонний не так лежить... ну таке
Мрії у вирії• 20 сентября 2024
Ответ длявентиляторная
Я тоже про себя так думала, что я загоняюсь. А потом записала разговоры коллег и охренела. Они реально каждый мой шаг обсмактывали, по столам, тумбочкам лазили
Так шта, не всьо так адназначна.
автор Нічна ненажера • 20 сентября 2024
Ответ дляМрії у вирії
Так шта, не всьо так адназначна.
ні, тут такого однозначно нема, вона просто з таким негативом і дійсно не визнає помилок - не вона погано знає ексель, а хтось щось нашкодив
автор Нічна ненажера • 20 сентября 2024
Ответ дляКатастрофа
ну от шо воно? такі дивні
автор Нічна ненажера • 20 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
бабуся теж така було - все у неї забирали - нитки, білизну і т. ін.
Як ухурделю• 20 сентября 2024
Ответ дляМрії у вирії
Так шта, не всьо так адназначна.
И шо в результате? Вы им показали запись?
Мрії у вирії• 21 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Показала, но не им. Теперь сидят как мыши

LediBlac• 20 октября 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ой, у меня есть одна коллега, которая при явном своём косяке говорит: хм, как интересно получилось! Но это талант, а у вашей коллеги диагноз :’Я нИАшибаюсь’
автор Нічна ненажера • 21 октября 2024
Ответ дляLediBlac
останнім часом приходиться слати інфу в телегу або записувати, постійно каже що це я помилилася і неправильно її зрозуміла, а вона казала інше. треба валити звідси.
LediBlac• 21 октября 2024
Ответ дляНічна ненажера
Здрасьте, если косяк не ваш, так какого лешего вы должны уходить, если , конечно, это не временное место для вас.
У меня был случай когда руководитель на меня орать начал( при чем это исключительно корректный человек) из-за того что он упустил сумму бюджета и согласовал меньшую. Орал как резаный, я трубку положила и пошла шерстить нашу переписку в Вайбере, а там ’’черным по белому’ мною написана правильная сумма со всеми пояснениями и дополнениями. Волшебный скрин улетел к нему и через 15 минут он позвонил с извинениями. Но это адекватный человек. У вас не тот случай.
автор Нічна ненажера • 21 октября 2024
Ответ дляLediBlac
надоїло доказувати свою правоту -на це уходить багато сил
LediBlac• 21 октября 2024
Ответ дляНічна ненажера
Всё скриньте и отвечайте : задание должно быть понятным и однозначным.
Ksusci• 02 ноября 2024
Ой, у мене така була. Клацає-клацає тою мишкою, а потім «ой, а что это случилось, где делся документ, ой а как его найти? Кто лез к моему рабочему месту??» але вона зараз в Європі, тому це у вас її сестра😂