Кукарачка• 20 сентября в 15:56
Дитина категорично відмовляється від нашої школи.
Вимушено були якийсь час закордоном, дитина 8 класс там навчалась у школі майже 2 роки, за цей час знайшла там собі трьох друзів, гарно вивчила мову і при поверненні в Україну почались проблеми з нашою школою, вчитись доводиться заганяти тепер майже силоміць. А вчора донька мені заявила що ніколи більше не захоче у нашу школу і хоче назад, коли я їй запропонувала спробувати навчатись у приватній школі або змінити школу вона сказала що це не допоможе і довіри до Українських шкіл у неї ніколи білше не буде, їй тут типу все погане і не таке. Тепер я розгублена і змушена хвататись за голову. Скажіть що можна зробити, можливо варто відвести її до психолога щоб він допоміг скоригувати це? До переїзду закордон таких проблем не було, а зараз я у розпачі бо не можу навіть вплинути вже на власну дитину, вона мене не слухає, стала замкнутою у собі, спілкується зі мною лише на підвищенних тонах, стала більш близька з татом а на мене неначе ображена за щось і я теж перестаю її розуміти. Щоб ви порадили?
Штора с кисточкой• 20 сентября в 16:00
Поговорите как с почти взрослым человеком. Школа- ее обязанность. Не ходить- нельзя. Да, за границей школы интересней, современней, но ее реальность сейчас такая. Окончит школу, если хочет, может поступать в вуз за границей, а пока так.
Психолог- тоже отлично
Опля Картопля• 20 сентября в 16:00
Поговорити як з дорослою, а не з дитиною. Сказати, що ви не можете повернутися закордон тому що і яка там у вас причина. Словом, чесно з нею поговорити, розказати все як є
Опля Картопля• 20 сентября в 16:01
Ответ дляdiablo12
Моя сказала ни под каким предлогом не поменяю польскую школу на украинскую. Аналогично, доучиваемся 8й класс и думаю что дальше делать. Тут аттестат после 8го
Що там такого класного? Чим відрізняється?
Мюллерная• 20 сентября в 16:07
она попробовала лучшую школу с нормальным отноением учителей. Ей трудно .
До переїзду закордон таких проблем не було, - ей не было с чем сравнивать. Теперь есть.
Она, возможно просто привыкла к уважению учителями учеников в школе.
Такая проблема у многих, изза детей родители не возвращаются многие.
Вы не заметили проблему, когда решили : возвращаемся.
Мексиканочка• 20 сентября в 16:05
Пусть предлагает свою альтернативу.
Просто ’не хочу - не буду’- это детсадовский подход.
В Украине все дети обязаны получить среднее образование. Как она предполагает выполнить это условие?
Опля Картопля• 20 сентября в 16:06
Ответ дляdiablo12
Нравится программа, учителя, отношение, что не могут орать на детей как в нашей школе, что предметы преподают интересно а не для галочки
В нас теж такі школи є, але треба пошукати. І вони не всім доступні.
Так, там приємніше навчатися
Бритоножка• 20 сентября в 16:07
Ответ дляdiablo12
Город в Польше? У нас противоположный опыт 🤷♀️
Кукарачка
• 20 сентября в 16:09
Ответ дляОпля Картопля
Проблема в тім що там є де жити ми маємо власне житло, і вона тисне на мене цим, навіть проситься сама туди поїхати і жити. Я не можу покинути чоловіка і молодшу дитину, в нас зараз купа війскових проблем тут, а старша донька як дуріє. Вчора у мене була неприємна розмова з классним керівником, вона на перерві побилась з хлопчиком, якого сама і образила першою, в школі з нею ніхто не хоче розумітись і приятилювати, після закордону дитина стала ще і агрессивна і некерована, зате там несподівано вона прижилась дуже добре навідміну від мене та інших дорослих родичів, це звісно що гарно але зараз я не зможу обирати між її майбутнім і майбутнім своєї родини та молодшої дитини, вона не розуміє що світ не має бути навколо неї і я їй вже багато разів це пояснювала і як дорослій, та вона каже що я погана мати бо мені все одно до її майбутнього і на її погляд я більше люблю молодшу сестру, мені боляче тому каюсь часто сварюсь з донькою бо не розумію чому їй так важко зрозуміти мене і що мені важко також що обидва дітей мені важливі, і навіщо скільки галасу і агресії зчиняти через повернення додому до школи, якщо тут вчитись лишилось усього 3 роки. Я їй все це не раз пояснювала майже на пальцях, та вона як зачарована з лісу, і не розуміє мене зовсім...
Борисфенка• 20 сентября в 16:10
Ответ дляdiablo12
Те саме каже мій син, і мені трохи сумно від цього насправді.
Але знаю багато родин, які повернулися в Україну, бо дітям категорично не подобалися німецькі школи.
В кого тако було• 20 сентября в 16:11
в іспанській школі, підлітки 15-16 років прийняли сина як рідного) Ніякого булінгу чи ще якоїсь підліткової хрені, всі дуже підтримували, допомагали. Із інтересів - футбол і ще раз футбол. Уроки цікаві, вчителі мотивовані, школа гарно обладнана.
Українська школа (10 клас) - під час повітряної тривоги всіх спустили в підвал, півкласу напились, бо нові дівчатка ’щоб познайомитись’ принесли 2 бутилки горілки і 1 бут фанти...
Хто спробував нормальну школу за кордоном - ну тупо не зможе повернутись до українських реалій..
Не розглядаєте варіант повернутись?
No problems• 20 сентября в 16:12
Может отправить ее доучиваться там? С кем-то из родственников, бабушкой.
Подруга отправила сына в Чехию учится и в общаге жить (15 лет), чтоб он был в безопасности и получал образование.
Опля Картопля• 20 сентября в 16:12
Ответ дляКукарачка
Ви писали, що з батьком вона охоче говорить. Нехай він з нею поговорить на цю тему. Вона ще не доросла, не може жити сама. Нехай поставить собі ціль гарно закінчити школу, щоб вступити закордон і там навчатися, якщо там їй краще.
Червона калина• 20 сентября в 16:14
Якщо у вас там ще и житло то в чому проблема відправити дитину туди з кимось з родичів?
Там-тарарам• 20 сентября в 16:15
Війна й оце все наклалися на пубертат. Почалася сепарація, а сепаруються від кого? Від близьких, отже, Ви хороша мама. З не радісного, процес нешвидкий. Спробуйте вмовити на онлайн-школу, хай включається до розмов і тато, бо легко бути хорошим, коли розгрібає в тому інший.
Тут батьки мають бути одностайні - бодай базовий атестат необхідний. Можна завести мову, якщо гарно вчитеметься, то є шанси вступити у коледж чи універ за кордоном. І поїхати тоді вже навіть самій. Плюс якщо любить тата, то він же невиїзний, як покинути? Кароч, вина не ваша, але пробуйте говорити спокійно і конструктивно, вік позовних поні все
Там-тарарам• 20 сентября в 16:16
Ответ дляВ кого тако було
Не розглядаєте варіант повернутись?
Зо це за маргінал на школа у вас в Україні, що діти у сховищі без вчителів?
Кукарачка
• 20 сентября в 16:18
Ответ дляОпля Картопля
Так чоловік її батько їй так і говорить, його вона ще якось слухає але в неї йде ось ця їх впертість підліткова, хочу негайно і все? Бабуся і рада б поїхати з нею жити там у тій квартирі що ми придбали, але зараз нам вигідніше здавати її на винайм бо родині потрібні кошти. Всеж вона дитина та ще погано усвідомлює дорослі проблеми, тому істерики катає навіть татові. Чоловік з нею говорить та то зараз допомагає на 1 раз!
Мюллерная• 20 сентября в 16:20
Ответ дляБритоножка
знакомую взяли работать в Польше дед сад.
Ей было трудно, потому что нельзя кричать или прикрикнуть на детей, на ребенка, что нельзя взять за руку и отвести, куда дете не хочет и т.д.
Трудно привыкала, но по этим же причинам дочь ее не хотела возвращаться в Украину категорически, 8 класс, мама работала и старалась привыыкнуть.)
Маленький городок под Варшавой.
Мюллерная• 20 сентября в 16:20
Ответ дляКукарачка
такое ощущение, что не удочери эгоизм , а у вас. по этому комму, сорри.
Там-тарарам• 20 сентября в 16:22
Ответ дляБорисфенка
Бо німецькі школи теж різні. І є там і булінг, і петарди в туалетах. Ми, на щастя, були в класній, де айпали кожному видавали й кюрст відомі художники та галерист вели. Але знаю й інші історії.
Ну, і мої були в приватній, одній з найрейтинговіших, тому то таки не показник усіх шкіл. Навіть колеги, яким під 40 казали, що в їхній час був булінг у німецьких школах і що він є досі (з досвіду їхніх племінників).
І якщо самі німці не завжди можуть вирішити ці проблеми, досконало знаючи мову , краще за нас нюанси законів і навіть залучаючи німецьких юристів. Бо та. Не так зацікавлені вирішити проблему, як красиво все повідписувати в документах. Тому теж люди просто попередньо шукають школу за відгуками і рейтингами.
Ответ дляОпля Картопля
Так, там приємніше навчатися
Мы учились не в задрыпаной школе, в лицее который в 20 ку лучших в Украине, но о Боги какой он гнилой по сравнению с обычной польской школой и как у нас родителей по хамски обрабатывают.
В кого тако було• 20 сентября в 16:23
Ответ дляТам-тарарам
Звичайна київська, державна, з вчителем буди, звичайно, але дітей дуже багато - 41 по списку, вчитель помітив, що ’щось не так’, коли одній дівчинці вже погано стало
Там-тарарам• 20 сентября в 16:23
Ответ дляКукарачка
Таки нюанс пубертату + стрес. Наче найгостріший період десь рік, потім поступово має ставати легше..тримайтеся
Опля Картопля• 20 сентября в 16:27
Ответ дляdiablo12
Розумію про що ви. Дитина зараз навчається в рейтинговій школі, наче все непогано, але ось такі моменти псують картину
Маруська Му• 20 сентября в 16:27
Ответ дляМюллерная
Маленький городок под Варшавой.
Дед сад? Дедов воспитуете?