Кукарачка• 20 сентября в 15:56
Дитина категорично відмовляється від нашої школи.
Вимушено були якийсь час закордоном, дитина 8 класс там навчалась у школі майже 2 роки, за цей час знайшла там собі трьох друзів, гарно вивчила мову і при поверненні в Україну почались проблеми з нашою школою, вчитись доводиться заганяти тепер майже силоміць. А вчора донька мені заявила що ніколи більше не захоче у нашу школу і хоче назад, коли я їй запропонувала спробувати навчатись у приватній школі або змінити школу вона сказала що це не допоможе і довіри до Українських шкіл у неї ніколи білше не буде, їй тут типу все погане і не таке. Тепер я розгублена і змушена хвататись за голову. Скажіть що можна зробити, можливо варто відвести її до психолога щоб він допоміг скоригувати це? До переїзду закордон таких проблем не було, а зараз я у розпачі бо не можу навіть вплинути вже на власну дитину, вона мене не слухає, стала замкнутою у собі, спілкується зі мною лише на підвищенних тонах, стала більш близька з татом а на мене неначе ображена за щось і я теж перестаю її розуміти. Щоб ви порадили?
Там-тарарам• 20 сентября в 16:27
Ответ дляdiablo12
Мы учились не в задрыпаной школе, в лицее который в 20 ку лучших в Украине, но о Боги какой он гнилой по сравнению с обычной польской школой и как у нас родителей по хамски обрабатывают.
Знаю випадок, коли польська школа зайшла вау. А знаю, коли через булінг дитина захворіла і довелося переїздити. Потім дитина класно закінчила в Польщі 8 і вступила в хороший ліцей. Але не варто за однією школою судити про всі, бо всюди воно ідеально
Там-тарарам• 20 сентября в 16:28
Ответ дляВ кого тако було
Звичайна київська, державна, з вчителем буди, звичайно, але дітей дуже багато - 41 по списку, вчитель помітив, що ’щось не так’, коли одній дівчинці вже погано стало
Феєричний вчитель все ж
В кого тако було• 20 сентября в 16:29
Ответ дляТам-тарарам
Феєричний вчитель все ж
тобто діти (приблизно половина класу!) повели себе ок? лише вчитель винен, що не додивився? це ж не малі діти, вони могли і поза сховищем після уроків так само зробити
Початок вересня...
Ответ дляТам-тарарам
У на и садик идеальный, а до этого был ужасный у старшей, у младшей тоже был не фонтан . Поэтому я делаю выводы соответствующие о нашей системе образования в целом
Опля Картопля• 20 сентября в 16:31
Ответ дляВ кого тако було
Початок вересня...
Діти копіюють дорослих чи авторитетних для них особистостей. Ну ось такий рівень ((
Швидка Настя• 20 сентября в 16:37
Посоветовала бы вернуться в ту страну где вы жили и ребёнка вернуть в ту школу. Война ещё не закончилась , чего было срываться в Украину сейас ?
Ответ дляNo problems
Может отправить ее доучиваться там? С кем-то из родственников, бабушкой.
Подруга отправила сына в Чехию учится и в общаге жить (15 лет), чтоб он был в безопасности и получал образование.
Капец....мой так не сможет. Согласен только после 11-го класса.
Я не чарівниця вам• 20 сентября в 17:27
Ответ дляКукарачка
Проблема в тім що там є де жити ми маємо власне житло, і вона тисне на мене цим, навіть проситься сама туди поїхати і жити. Я не можу покинути чоловіка і молодшу дитину, в нас зараз купа війскових проблем тут, а старша донька як дуріє. Вчора у мене була неприємна розмова з классним керівником, вона на перерві побилась з хлопчиком, якого сама і образила першою, в школі з нею ніхто не хоче розумітись і приятилювати, після закордону дитина стала ще і агрессивна і некерована, зате там несподівано вона прижилась дуже добре навідміну від мене та інших дорослих родичів, це звісно що гарно але зараз я не зможу обирати між її майбутнім і майбутнім своєї родини та молодшої дитини, вона не розуміє що світ не має бути навколо неї і я їй вже багато разів це пояснювала і як дорослій, та вона каже що я погана мати бо мені все одно до її майбутнього і на її погляд я більше люблю молодшу сестру, мені боляче тому каюсь часто сварюсь з донькою бо не розумію чому їй так важко зрозуміти мене і що мені важко також що обидва дітей мені важливі, і навіщо скільки галасу і агресії зчиняти через повернення додому до школи, якщо тут вчитись лишилось усього 3 роки. Я їй все це не раз пояснювала майже на пальцях, та вона як зачарована з лісу, і не розуміє мене зовсім...
А она и не должна Вас понимать. Вы взрослая, не она. Честно говоря я тоже не понимаю, в чём проблема сделать хорошее будущее для дочери. Ей польский аттестат и знания, опыт в Польше очень пригодится. Вы можете упустить эту возможность. В нашей стране война, разруха, беззаконие, экономический кризис не за горами, уровень жизни в скором времени будет желать лучшего и т.д. это шанс устроить жизнь своих детей наилучшим образом. Благополучное будущее детей зависит от Вас
Мюллерная• 20 сентября в 20:51
Ответ дляМаруська Му
Дед сад? Дедов воспитуете?
ну если указать или обсмеять ошибки у вас самое главное в жизни, то да, понимайте так.
Там-тарарам• 20 сентября в 21:00
Ответ дляВ кого тако було
Початок вересня...
Почитайте трохи на дозвіллі про психологію мас, а тут ще підлітки, тому так, претензії до вчителя