Перевіряла зір. Дали таку роздруківку. Прописали каплі дроп депенс. Можливо хтось розбирається. Буду вдячна.
Попихтю та й годі• 21 сентября 2024
SPH (Сферичний компонент):
Для правого ока (R) — -0.50, що вказує на слабку короткозорість (міопію).
Для лівого ока (L) — 0.00, що означає нормальний зір (еметропія) без корекції.
CYL (Циліндричний компонент):
Для правого ока — -0.25, а для лівого ока — -0.50. Це вказує на наявність невеликого астигматизму.
AX (Вісь):
Це кут нахилу астигматизму, вимірюється в градусах. Для правого ока — 174°, для лівого — 175°.
Ці дані показують, що у вас є невелика короткозорість і астигматизм на правому оці, а також астигматизм на лівому оці.
Щодо прописаних капель ’Дроп Депенс’ — це зволожувальні очні краплі, які зазвичай використовуються для зменшення симптомів сухості очей, що може виникати після тривалої роботи за комп´ютером або в інших ситуаціях, що викликають сухість ока.
CYL (Циліндричний компонент):
AX (Вісь):
Брюльтик• 21 сентября 2024
Сухість і може показувати астигматизм. Вам супер все зробив лікар. А ці показники можуть бути навіть від втоми очей. Ви якщо будете регулярно зволожувати очі, у вас може бути ідеальний зір😍
Ответ дляПопихтю та й годі
SPH (Сферичний компонент):
CYL (Циліндричний компонент):
AX (Вісь):
CYL (Циліндричний компонент):
AX (Вісь):
Дякуююююю😀🌺