Ондатрова шуба• 21 сентября 2024

Як вижити?

Коли зйом квартири+комуналка ,іпотека,дитина із інвалідностю потрібна постійна корекція+приватний садок,ремонт машини інакше не буде на чому возити дитину туди сюди
Це все досить великі витрати
Так зарплата чоловіка не маленька ,але толку , якщо скільки іде відразу грошей на важливе
Навіщо брав іпотеку ,щоб переплачувати на відсотках та щей та квартира стоїть без ремонту вже пару років ні туди ні сюди , каже гривня знецінюєтся,а квартира це вклад,якесь замкнуте коло просто ,і не зрозуміло на чому можна зекономити,коли навіть деякі продукти нам передає моя мама
Альфасамка• 21 сентября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Смішно дуже
людям дано мозок шоб аналізувати.

Бутерброд з ікрою• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Житло без ремонту ,пусте стоїть
На ремонт грошей немає
Вы за деньги на аренду, могли бы минимально обустроить в квартире сантехнику, кухню на трёх табуретках и спать на матрасах на полу. И делать ремонт. У кого нет денег на аренду, живут в ремонте и потихоньку его делают. За пару лет могли бы сделать.
Дайте подумать• 21 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
дурниці. Здорова дитина це 5000 грн лише на 1 гурток, 10к на 2, житло на 18 років, 50к$, решта речей, подорожі, всякі артеки на літо, тощо.
Ви таку дурницю написали, хворій дитині не потрібно житло і гуртки і решту речей, вибачте але ви в моїх очах зайняли вершину тупості, корона ваша.
Зараз на дієті• 21 сентября 2024
В украине сейчас малоимущим тяжело выжить. Я бы на вашем месте выехала заграницу куда-то. Тоже сижу пока здесь, еле выживаю, долги за коммуналку, тоже сама себе не принадлежу, на руках пожилой человек.
Королева Сарказма• 21 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
людям дано мозок шоб аналізувати.
Вам явно не для цього
Бутерброд з ікрою• 21 сентября 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
вони живуть на зйомі
У них свои квадратные метры без ремонта. Не было бы денег на съем, жили бы среди бетонных стен, но в своем.
Альфасамка• 21 сентября 2024
Ответ дляДайте подумать
ви навіть читати не вмієте, зато вішаєте теги хто тут тупа хто розумна.
Я найрозумніша

Мамина квіточка• 21 сентября 2024
Працюєте?
Зараз на дієті• 21 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
не потрібно заводити дітей коли в гаманці вітер гуляє
Так это да, но кто же знает что будет через 5 лет, а тут потужный нарисовался и стало всем потужно(
Бутерброд з ікрою• 21 сентября 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
вы читали стартпост?
ребёнок у автора с инвалидностью.
вам лишь бы съязвить
А вы читали? Ребёнок в частном садике.
Мамина квіточка• 21 сентября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Где они малоимущих то
Швабристка• 21 сентября 2024
С квартирой и машиной вы явно не нищие. Думайте на чем экономить и как больше заработать
Каляка маляка• 21 сентября 2024
Ехать заграницу
Альфасамка• 21 сентября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
ясно шо буде гірше, важче, дорожче
dulenok• 21 сентября 2024
Если вы не троль: съехать со съема в свое жилье и постепенно делать там ремонт, на сегодня использовать в квартире все только самое необходимое и дешевое( это я про мебель), машину продать и купить более бюджетный вариант - на бюджетные и ремонт дешевле, урезать по максимуму затраты на одежду и технику, частный садик отменить
Барбітта• 21 сентября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Автор не малоімуща.
ЯспАкойнаЯ• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Житло без ремонту ,пусте стоїть
На ремонт грошей немає
Це пісець. Маючи свої метри оплачувати оренду. Значить у вас не все так погано, автор, не жалійтеся. Я переїжджала після розлучення с трирічним сином в квартиру без ремонту. Три кімнати. Зробили ремонт в кухні та одній кімнаті супер простий. Та санвузол. Інші кімнати закрили шафами бо навіть на двері не було коштів. На ванній та туалеті повісила шторки замість дверей. Нічого вижили і потроху зробили ремонт. Порахуйте скільки ви на оренду викидаєте і не плачте
Дайте подумать• 21 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Я найрозумніша
Ви найтупіша, я багати дивних людей бачила, але таких трешових ви вперше, ви знаєте скільки коштує лікування від раку? Корекція при ДЦП? В вашу голову не приходить що хвороби є різні і хворба дитини може не заважати ходити в гуртки за 5000?наступний раз краще пожуйте щось, за розумну зійдете хоча навряд.
Морковку дай• 21 сентября 2024
Я б назвала тему, как отказаться от привычного комфорта, чтоб прийти к адекватным условиям жизни.
Повторяться не буду, выше все описали.
Частный сад, и машина скорее всего возить в сад, и съем, и тут еще вопрос какой съем, не исключено, что не бабушатник
Выбирать вам

Пишу з калідору• 21 сентября 2024
Жити
У вас на даний момент є достатньо .
Буде мало завжди.
Як вижити коли ти ВПО в кредитах на зйомній хаті , без будь якої підтримки ?
Житло на окупованій зруйноване.
ЗП 20-23
Оренда 10 і плюс комуналка
Як жити ….
Джага-джага• 21 сентября 2024
Оренда і іпотека це якийсь верх дурості
Пишу з калідору• 21 сентября 2024
Ответ дляДжага-джага
Оренда і іпотека це якийсь верх дурості
Я вважаю автор з чоловіком досягли нормально . Непотрібно це обезцінювати .
І рухатися далі
Джага-джага• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
І рухатися далі
Чого саме досягли?
Пишу з калідору• 21 сентября 2024
Ответ дляДжага-джага
Чого саме досягли?
Іпотека , машина , приватний садок , оплачують
лікування чи підтримуюча терапія ?
А якби вони не могли це все оплатити щоб тоді казала автор ?
Джага-джага• 21 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
лікування чи підтримуюча терапія ?
Вони могли оплатити більше, якби не робили нерозумних вкладень, як іпотека
автор Ондатрова шуба • 21 сентября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Причому у приватному садочку

Іпотека на квартиру ´щоб гроші не знецінились´, приватний садочок, машина - на злидні не тягне
В який садок державний візьмуть аутистів?
автор Ондатрова шуба • 21 сентября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
А вы читали? Ребёнок в частном садике.
І що це змінюєте?
dulenok• 21 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Если вы не работаете, то зачем вам садик? Занимайтесь с ребенком, будет экономия на частном саду
автор Ондатрова шуба • 21 сентября 2024
Ответ дляdulenok
Жити в бетонних стінах?
А куди тоді водити аутиста?
автор Ондатрова шуба • 21 сентября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Переїздити із дитиною в квартиру із голими цеглинами?